چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳

تاسیس خوابگاه دانشجویی اسفراین در دستور کار صندوق رفاه دانشجویی

خوابگاه دانشجویی

رئیس صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت از آمادگی این صندوق برای تاسیس خوابگاه دانشجویی در اسفراین خبر داد.

به گزارش مفدا اسفراین، بهروز رحیمی در سفر یک روزه به اسفراین و در نشست با فرماندار اسفراین، تامین خوابگاه مناسب را یکی از زیرساختهای رفاه دانشجویان عنوان کرد و گفت : با هدف کاهش مشکلات حوزه دانشجویی دانشکده علوم پزشکی اسفراین به ویژه مشکل کمبود خوابگاه ، برای تکمیل پروژه های نیمه تمام مسکن مهر و یا هر پروژه دیگر که قابلیت تبدیل به خوابگاه دانشجویی دارد؛ آمادگی داریم.

وی تامین زیر ساخت های لازم دانشجویی را عاملی مهم در بالا بردن مولفه های رشد و توسعه شهرستان دانست و افزود : همچنان که فرمانداری تاکنون حمایت های بسیار خوبی از حوزه سلامت داشته است، برای تامین زیر ساخت های دانشجویی نیز نیازمند یاری فرمانداری هستیم .

رئیس صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت شهید سلیمانی را نماد عزت و اقتدار ایرانیان توصیف و به اجرای طرحی به نام این شهید بزرگوار در مقابله با کرونا خبرداد و گفت: اجرای این طرح در اسفراین، مطلوب ارزیابی می شود.

فرماندار اسفراین نیز در این نشست با بیان اینکه دانشکده علوم پزشکی اسفراین اگرچه نوپاست اما تاکنون عملکرد های بسیار خوبی داشته است گفت: این دانشکده موفق شد بعد از مرکز استان دومین شهرستان باشد که با حمایت خیرین و صنایع، آزمایشگاه تشخیصی مولکولی کرونا را برای رفاه هر چه بیشتر مردم راه اندازی کند.

طاهر رستمی با اشاره به اینکه نبود پزشک متخصص عفونی در شهرستان، زحمات مضاعفی را بر دوش پزشکان داخلی در مبارزه با کرونا گذاشت افزود :  با این وجود تیم های درمانی حوزه سلامت تاکنون عملکرد مطلوبی را نشان داده اند.

وی با اشاره به دستور و تاکید استاندار خراسان شمالی مبنی بر ایجاد خوابگاه های دانشجویی بویژه برای دانشجویان علوم پزشکی اسفراین، از اعلام آمادگی فرمانداری برای هرگونه همکاری جهت تامین زیرساختهای حوزه دانشجویی خبر داد.

گفتنی است در این نشست شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر نیز اعلام آمادگی خود برای حمایت از تاسیس خوابگاه و همکاری جدی با دانشکده علوم پزشکی را اعلام کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.