سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می کند؛

مسابقات ورزشی مجازی دانشگاه‌های منطقه شمال شرق کشور

مسابقات شرق کشور

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مسابقات ورزشی مجازی ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه شمال شرق کشور را در دو بخش آمادگی جسمانی و روپایی ویژه دانشجویان پسر و آمادگی جسمانی و طناب‌زنی ویژه دانشجویان دختر برگزار می‌کند.

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مسابقات ورزشی مجازی ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه های علوم پزشکی منطقه شمال شرق کشور را برگزار می کند. این مسابقات در دو بخش آمادگی جسمانی و روپایی ویژه دانشجویان پسر و آمادگی جسمانی و طناب زنی ویژه دانشجویان دختر برگزار می شود.

اکرم وکیل زاده مربی تربیت بدنی و مسئول ورزش همگانی دانشگاه در اعلام این خبر افزود: در این مسابقات دانشجویان باید به صورت افقی و با گوشی همراه خود از حرکات فیلمبرداری نمایند، همچنین پوشیدن لباس ورزشی مناسب با شئونات اسلامی و پوشش اسلامی کامل الزامی می باشد.

وکیل زاده ادامه داد: دانشجویان پسر باید کفش ،تی شرت و شلوار یا کاپشن و شلوار ورزشی و دانشجویان دختر باید کفش ، مانتو و شلوار یا کاپشن بلند و شلوار ورزشی داشته باشند.

مسئول ورزش همگانی دانشگاه تصریح کرد: ارسال کارت دانشجویی هر شرکت کننده در گروه های مجازی ضروری بوده و دانشجو ابتدا در مقابل دوربین کارت دانشجویی خود را نشان داده و با جمله سلام من.....هستم خود را معرفی و حرکت را آغاز می نماید.

وکیل زاده در پایان ضمن اعلام زمان برگزاری که ۲۳ دی ماه لغایت ۱ بهمن ماه۱۳۹۹ می باشد، تأکید کرد به نفرات اول تا سوم حکم و جایزه اهدا خواهد شد.

به نقل از مفدا مشهد، همچنین وی شماره تلفن همراه ۰۹۱۵۸۱۲۷۳۵۳ جهت ارتباط و کسب اطلاعات در فضای مجازی اعلام کرد.

همچنین دانشجویان دانشگاه جهت هر گونه سوال و یا ابهام می‌توانند با کارشناسان تربیت‌بدنی به شماره ۰۵۱۴۴۰۱۸۴۲۱  تماس حاصل نمایند.

آیین نامه مسابقات

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.