دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶

در جهت مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ به شیوه محله و خانواده محور؛

فراخوان ثبت نام داوطلبان همکاری در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

طرح شهید سلیمانی لارستان

طرح مشترک کشوری مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ (طرح شهید حاج قاسم سلیمانی) به شیوه محله و خانواده محور توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و سازمان بسیج مستضعفین با هدف کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس کووید-۱۹ از طریق تمرکز بر ویروس بجای تمرکز بر بیمارستان و ارائه خدمات فعال و خانواده محور طراحی گردیده است.

به گزارش مفدا لارستان، گام چهارم بسیج ملی مقابله با کووید ۱۹ (مدیریت و کنترل همه گیری به شیوه محله و خانواده محور – طرح شهید حاج قاسم سلیمانی) در شرایط حاضر با مشارکت گسترده نیروهای بسیج، داوطلبین سلامت و نیروهای مردمی برخی از سازمان ها و نهادها در حال اجراست. با توجه به اینکه دانشجویان رشته های علوم پزشکی یکی از ارزشمندترین نیروهایی هستند که قابلیت به کارگیری در این طرح دارند، از کلیه دانشجویان و نهادهای دانشجویی دانشکده های تحت پوشش علوم پزشکی لارستان جهت شرکت در این طرح ملی دعوت به عمل می آید.

علاقمندان می توانند با ارسال نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، رشته و مقطع تحصیلی، سنوات تحصیلی، شماره تماس و محل سکونت به شماره کارشناسان فرهنگی دانشجویی دانشکده های پرستاری و بهداشت اوز، در این طرح ملی شرکت نمایند.

شماره کارشناس دانشکده پرستاری حضرت زینب (س): ۰۹۳۹۵۰۸۰۴۶۲

شماره کارشناس دانشکده بهداشت اوز: ۰۹۱۷۵۶۶۴۱۲۳

دانلود راهنمای آموزشی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.