دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴

تقدیر معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از رؤسای چهار دانشگاه علوم پزشکی

هشتمین کنگره اخلاق پزشکی با حضور دکتر لاری

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت طی نامه‌هایی جداگانه به رؤسای چهار دانشگاه علوم پزشکی، از تلاش و پیگیری آنها برای مشارکت دانشجویان‌ در همایش ورزش‌های همگانی مجازی دانشگاه‌های علوم پزشکی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش مفدا، دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت طی نامه‌هایی جداگانه به رؤسای چهار دانشگاه علوم پزشکی اهواز، کرمانشاه، شهید بهشتی و قزوین، از  تلاش و پیگیری آنها برای مشارکت دانشجویان‌ در همایش ورزش‌های همگانی مجازی دانشگاه‌های علوم پزشکی تقدیر و تشکر کرد.

براساس آمار اداره ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت، دانشگاه‌های علوم پزشکی اهواز، کرمانشاه، شهید بهشتی و قزوین بیشترین مشارکت و استقبال را از همایش ورزش‌های همگانی مجازی وزارت بهداشت کردند و دانشجویان دختر و پسر این دانشگاه‌ها، مشارکت خوبی نسبت به حضور در این همایش و رقابت در رشته‌های مختلف داشته‌اند. نخستین همایش ورزش‌های همگانی مجازی دانشگاه‌های علوم پزشکی به مناسبت هفته تربیت بدنی و در ماه‌های مهر و آبان ماه امسال در دو بخش دختران و پسران برگزار شد.

متن نامه دکتر لاری خطاب به رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی شهید بهشتی، قزوین، کرمانشاه واهواز به شرح زیر است:

بی شک توفیق خدمت به دانشجویان جوان و فرهیخته و جوان فرصت گرانبها و پرافتخاری است که موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت. به یقین در این راستا، کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت در راستای خدمت صادقانه و موثر به این قشر، نهایت استفاده را ببرند.

برخود لازم می‌دانم از حسن مدیریت و حمایت بی‌شائبه و موثر جنابعالی در حضور حداکثری دانشجویان آن دانشگاه‌ها در همایش ورزش‌های همگانی مجازی دانشگاه‌های علوم پزشکی که به علت پاندمی کرونا به صورت مجازی برگزار شد، تقدیر و تشکر کنم.

امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) ، شاهد توفیقات روز افزون جنابعالی در عرصه فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی این مرز و بوم باشیم.انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۱۲۰
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.