دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸

نشست هم اندیشی کمیته اسکان دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

جلسه اسکان

نشست هم اندیشی کمیته اسکان دانشجویی، با حضور اعضای کمیته اسکان، روز یکشنبه ۲۱ دی ماه ۹۹ در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش مفدا گلستان، نشست هم اندیشی کمیته اسکان دانشجویی، با حضوردکتر صادقی معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر رحیم زاده مدیر امور دانشجویی، صابر نوچمنی، رئیس اداره امور خوابگاه ها و مسئولین خوابگاه ها  روز یکشنبه ۲۱ دی ماه ۹۹ در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار گردید.

 این نشست با هدف "تصمیم گیری پیرامون اولویت بندی و نحوه واگذاری خوابگاه ها و رسیدگی به برخی مشکلات و درخواست های دانشجویان متقاضی و ساکن خوابگاه و همچنین به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در خوابگاه ها، تجهیز بیشتر خوابگاه ها و بررسی پاره ای از مسائل انظباطی و ... تشکیل شد.

 گفتنی است که  بررسی پیرامون نحوه پذیرش دانشجویان جدید الورود و فرآیند اخذ تعهد محضری و فرم پذیرش اسکان، بررسی اجمالی نحوه حضور و غیاب دانشجویان در سایر دانشگاه ها، بررسی نحوه محاسبه هزینه خوابگاه دانشجویان در ترم بهمن ماه ۹۸، بررسی فرایند ثبت دانشجویان در صندوق رفاه دانشجویی ازجمله محورهای تشکیل این جلسه بودند.

در پایان این جلسه که با اعضای کمیته اسکان برگزار شد، در خصوص چگونگی اسکان و تغذیه دانشجویان بحث و تبادل نظر به عمل آمد و مصوب گردید به نحو مقتضی، تسهیلات رفاهی در اختیار دانشجویان قرار گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.