دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷

کتاب «چهل و هیچ سالگی» به چاپ دوم رسید

چهل و هیچ سالگی

کتاب «چهل و هیچ سالگی» ناصر پروانی پس از ده روز از انتشار به چاپ دوم رسید.

به گزارش مفدا،  مجموعه غزل "چهل و هیچ‌سالگی"، شامل چهل غزل عاشقانه و اجتماعی با بهره‌گیری از ترکیب‌سازی‌های جدید و استفاده شایسته از صنایع ادبی سروده شده است.
زبان نوشتاری این اثر همچون آثار چند سال اخیر پروانی، امروزی و با مخاطب قراردادن نسل جوان می‌باشد.
با توجه به نیت صاحب اثر و هماهنگی با ناشر انتشارات گرایش تازه تمام عواید حاصل از فروش این کتاب جهت تهیه شیر خشک کودکان بی‌بضاعت هزینه خواهد گردید.

کتاب قبلی پروانی با عنوان "دو فنجان غزل" با نیت تامین تجهیزات پزشکی کودکان بیمار عرضه گردید و نهایتا منجر به خرید چندین دستگاه و اهدا به بیمارستان کودکان مفید تهران شد.

این‌کتاب مجموعه‌ای از ۴۰ غزل عاشقانه و اجتماعی است و شانزدهمین کتاب پروانی محسوب می‌شود که در چهل‌سالگی وی به چاپ رسیده است. باران، تبسم چشم، کمی دورتر از فاصله‌ها، دوباره می‌سرایمت به نام من به کام عشق، دردی به نام عاشقی، شعرهایم بوی باران می‌دهد، دلی دریاتر از دریا، یک کوزه پر از احساس، سرطان عشق، نگران خودمم، تهمت مستجاب، سایه عاشقی، تابوت دخترانه، دوفنجان غزل و مردانی حوالی خورشید عناوین کتاب‌های پیشین پروانی هستند.

«چهل و هیچ‌سالگی» بناست آخرین روز پاییز امسال به بازار نشر عرضه شود و تمام عواید حاصل فروش از آن، به تهیه شیر خشک کودکان بی‌بضاعت اختصاص یابد. «دو فنجان غزل» کتاب دیگر این‌شاعر بود که عواید فروشش به تامین تجهیزات پزشکی کودکان بیمار برای بیمارستان مفید اختصاص پیدا کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.