چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶

مدیر امور فرهنگی دانشگاه خبر داد:

سومین دوره آموزش مجازی صوت و لحن قرآن کریم در حال برگزاری می باشد

صوت و لحن

مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برگزاری سومین دوره آموزش مجازی صوت و لحن قرآن کریم، ویژه برادران به همت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان خبر داد.

مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برگزاری سومین دوره آموزش مجازی صوت و لحن قرآن کریم، ویژه برادران به همت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان خبر داد.

به گزارش مفدا شیراز، مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه گفت: با توجه به شیوع کرونا ویروس جدید و به منظور رعایت دقیق پروتکل ها و نیز حفظ فواصل فیزیکی افراد، سومین دوره آموزش صوت و لحن قرآن کریم، ویژه برادران طی ۱۳ برنامه آنلاین یک ساعت و نیمه با حضور، «عطااله امیدواری» استاد و قاری ممتاز کشوری برگزار می شود.

 دکتر "مریم تقوا" با اشاره به اجرای موفق دو دوره پیشین آموزش مجازی صوت و لحن قرآن کریم ویژه جامعه دانشگاهی علوم پزشکی شیراز، ادامه داد: در این دوره برای شرکت کنندگان از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تخفیف ویژه در نظر گرفته شده و دانشگاهیان با پرداخت مبلغ شهریه مصوب می توانند در این کلاس ها شرکت کنند.

او با بیان اینکه روش آموزش در این برنامه مجازی آموزشی بر اساس قرائت و تحقیق در قرآن کریم است، افزود: تلاوت نیز به صورت قطعات جزء به جزء و از دو تلاوت فاخر استاد «منشاوی» از سوره های مبارکه "یونس" و "اسراء"، به صورت قرائت تقلیدی است.

تقوا ادامه داد: در پایان این دوره، دو آزمون حضوری با حضور داوران مجرب برگزار می شود و شرکت کنندگان در صورت قبولی، مدرک معتبر سطح چهار رشته تحقیق را از سازمان تبلیغات اسلامی استان فارس دریافت می کنند.

مدیر امور فرهنگی دانشگاه توضیح داد: با استقبال خوب دانشگاهیان در دوره‌های قبلی آموزش مجازی صوت و لحن قرآن کریم، ظرفیت این کلاس ها در بخش های دانشجویی، کارکنان و اساتید به طور کامل تخصیص یافته و به زودی آزمون کتبی و شفاهی دوره های پیشین برای دریافت گواهی معتبر برگزار می شود.

مشاور ریاست دانشگاه در امور بانوان با دعوت از تمامی کارکنان، اساتید و دانشجویان علوم پزشکی شیراز برای حضور در این برنامه آموزشی آنلاین، اعلام کرد: مهلت نام نویسی برای این دوره آموزشی تا پایان دی ماه ۹۹ بوده و زمان آغاز این کلاس ها به زودی از رسانه های رسمی دانشگاه به علاقمندان اطلاع رسانی می شود.

او یادآور شد: علاقمندان برای نام نویسی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی الکترونیکی farhangi.sums.ac.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.