چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶

با حضور مدیریت فرهنگی دانشجویی؛

جلسه فرهنگی و فوق برنامه برگزار شد

جلسه ی فرهنگی بهبهان

جلسه فرهنگی و فوق برنامه های دانشکده علوم پزشکی بهبهان به منظور پیشبرد اهداف فعالیت های حوزه فرهنگی در ساختمان پیراپزشکی با حضور غلامرضا شهبازی مقدم مدیریت دانشجویی فرهنگی برگزار شد.

 به گزارش مفدا بهبهان: جلسه فرهنگی و فوق برنامه های دانشکده علوم پزشکی بهبهان به منظور پیشبرد اهداف فعالیت های حوزه فرهنگی مورخ سه شنبه ۱۶ دی ماه سال جاری در ساختمان پیراپزشکی با حضور غلامرضا شهبازی مقدم مدیریت دانشجویی فرهنگی ،صادق زارع مسئول امور فرهنگی، فاطمه نخعی کارشناس قرآنی، لیلا دهدشتی ها و داریوش قلعهء کارشناسان فوق برنامه ها برگزار شد.

در ابتدای جلسه مهندس شهبازی مقدم، ضمن خیر مقدم، گزارش اجمالی از روند برنامه های فرهنگی و فوق برنامه ها در نیمسال اول را از مسئول امور فرهنگی خواستار شد. ایشان خاطر نشان کرد با توجه به شیوع بیماری کویید نوزده و عدم حضور دانشجویان در دانشکده نباید این موضوع موجب لغو برنامه ها روتین و روز شمار حوزه فرهنگی گردد چرا که برنامه‌های فرهنگی عضو مهم در پیشبرد اهداف دانشکده و جامعه است و این مسئله می بایست نادیده گرفته نشود.
 وی عنوان کرد عطف به ماسبق کلیه کارشناسان این حوزه موظف به برنامه‌ریزی دقیق و اجرای برنامه های درخواستی از نهادهای حوزه فرهنگی می‌باشد و در این زمینه نباید از هیچ تلاشی سر باز زد. در پایان مقرر شد که گزارش فعالیت‌های صورت گرفته از ابتدا تا پایان سال جاری در بازه زمانی  اسفندماه به صورت مکتوب و مصور در اختیار ریاست دانشکده علوم پزشکی بهبهان قرار گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.