سه‌شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵

مدرسه مجازی پاییزه پروپوزال نویسی برگزار شد

سارا پالیزبان دبیر انجمن علمی دانشجویی پزشکی - گناباد

به همت انجمن علمی دانشجویی پزشکی دانشگاه‌های علوم پزشکی گناباد و یزد، مدرسه مجازی پاییزه پروپوزال نویسی برگزار شد.

سارا پالیزبان، دبیر انجمن علمی دانشجویی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در این خصوص گفت: این مدرسه پژوهش با محوریت اموزش گام به گام کلیه مطالب مربوط به نگارش یک پروپوزال کامل، از تاریخ ۲۱ آذرماه ۱۳۹۹ به صورت پروژه‌ای مشترک با انجمن پزشکی یزد انجام پذیرفت.

وی ادامه داد: در این مدرسه که به مدت ۸ روز به طول انجامید تعداد ۱۱۵ نفر از دانشجویان، پزشکان عمومی و متخصصان سراسر کشور حضور داشتند که در ۲۱ گروه مختلف زیر نظر منتورهای مجرب به رقابت پرداختند؛ ظرفیت کارگاه یک بار به صورت کامل تمام شد ولی به دلیل حجم بالای استقبال عزیزان، افزایش محدود ظرفیت اعمال گردید.

دبیر انجمن علمی دانشجویی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد افزود: مباحثی نظیر سرچ، انواع مطالعات، بررسی متون و بیان مسئله، نگارش عنوان، اهداف فرضیات، جداول متغیرها، بحث‌های مقدماتی مربوط به آمار و آنالیز،Endnote  و نحوه ارائه پروپوزال و تهیه اسلاید به صورت کامل آموزش داده شد.

پالیزبان اذعان کرد: در نهایت پروپوزالِ مربوط به هر یک از ۲۱ گروه حاضر در این مدرسه، توسط کارشناس مربوطه بررسی و سه پروپوزال برتر در جلسه اختتامیه معرفی شدند.

دبیر انجمن علمی دانشجویی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: هدف از برگزاری این مدرسه، آشنایی دانشجویان با مباحث مربوط به نگارش درست یک پروپوزال علمی و آموزش جزئی‌ترین نکات برای ارائه بهترین پروپوزال ممکن بود که خوئشبختانه رضایت شرکت کنندگان را نیز به همراه داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.