سه‌شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱

بازدید مسئول دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از بیمارستان آیت الله کاشانی

بازدید شورای امر به معروف

فاطمه صفاپور مسئول دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه با هدف نظارت و ارزیابی عملکرد شورای امر به معروف و نهی از منکر بیمارستان آیت الله کاشانی بازدید کرد.

به گزارش مفدا جیرفت ، بازدید مسئول دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه از بیمارستان آیت الله کاشانی  به منظور نظارت و ارزیابی عملکرد شورای امربه معروف و نهی از منکر این واحد و  تبیین برنامه های حوزه امربه معروف و نهی از منکر و تاکید بر اجرای برنامه های حوزه قرآن وعترت انجام شد.

این بازدید و نشست در محل دفتر ریاست محترم بیمارستان خانم دکتر عارفی   و با حضور اعضای شورای امربه معروف و نهی از منکر این واحد روز دوشنبه ۱۵ دیماه برگزار گردید.

همچنین در خصوص اهمیت جایگاه قرآن و عترت و گسترش و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه دانشگاهی صحبت شد و در ادامه ٢۵٠عدد دعا کارتی با مضمون دعای هفتم صحیفه سجادیه که رهبر معظم انقلاب توصیه کرده بودند برای دفع بلا و بویژه دفع کرونا خوانده شود، از طرف واحد قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی جهت توزیع بین کادر درمان و بیماران اهدا شد و مقرر گردید برنامه های حوزه قرآن وعترت  و امر به معروف و نهی از منکر فعال تر از قبل و با مشارکت اعضاء پیگیری و انجام شود و گزارش عملکرد این واحد در حوزه نامبرده به معاونت فرهنگی و دانشجویی ارسال شود.

در پایان لوح تقدیری به پاس فعالیت های آقای صادق فاریابی در حوزه قرآن و عترت به ایشان تقدیم گردید و در پایان از نمازخانه و بخش های بیمارستان بازدید به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.