سه‌شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۴

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند معرفی شد

بیرجند

مراسم تودیع و معارفه مسئول حوزه بسیج دانشجویی شهید مفتح دانشگاه با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان برگزار شد و در این مراسم از خدمات قائد یوسفی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه قدردانی و رضا بهدانی بعنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه معرفی گردید. 

به گزارش مفدا بیرجند، معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در این جلسه با اشاره به فعالیتهای خوب وتاثیر گذار بسیج دانشجویی در سالهای اخیر گفت: در زمان مسئولیت آقای یوسفی بیشترین و بهترین اقدامات را در زمینه برگزاری اردوهای جهادی، راهیان نور، پیاده روی اربعین و همچنین برنامه ویژه ای همچون حضور دانشگاهیان تشییع پیکر پاک سردار شهید حاج قاسم سلیمانی دیدیم . 
دکتر عباس جوادی افزود: فعالیت بسیج دانشجویی با شیوع بیماری کرونا به اوج خود رسید واز همان ابتدای شیوع این بیماری، گروههایی به مناطق شمال کشور واستان قم اعزام شدند و امروز نیز نقش تاثیر گذار وفعالانه جهادگران در طرح شهید سلیمانی مثال زدنی است . 
وی ادامه داد: دانشجویان بسیجی و جهادی در حد توان به وظیفه خود عمل کرده اند و امروز ما نیز مکلف هستیم تا در کنار این قشر بی ادعا باشیم.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان نیز در این جلسه با تشکر از زحمات دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه تاکنون در زمینه ارائه خدمات و برگزاری برنامه های مختلف همچون اردوهای راهیان نور، اربعین و بویژه اردوهای جهادی در مناطق محروم، با روحیه بالای نیروهای خود کم نظیر بوده است . 
صلاحی همچنین با بیان اینکه اگر انگیزه وهدف فعالیتهای جهادی الهی باشد خداوند نیز به آن فعالیت برکت می دهد افزود: دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند که در زمان تحصیل با تکلیف مداری و عمل به تکلیف در کارهای جهادی از سایر دانشگاهها سبقت گرفته اند و در آینده نیز با رسالت و وظیفه مهم شان به مردمان محروم و دردمندان کمک خواهند کرد. 
در ادامه قائد یوسفی با بیان اینکه دوران تصدی مسئولیت بسیج دانشجویی با کسب تجارب فراوان همراه بوده است افزود: بزرگترین هدف کارهای جهادی تربیت نیروی انسانی است و این موضوع باید در ادامه نیز مورد توجه قرار گیرد. 
رضا بهدانی مسئول جدید بسیج دانشجویی نیز در پایان با تشکر از زحمات قائد یوسفی،  از وی خواست تا در ادامه نیز با انتقال تجربیات کمک کار بسیج باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.