دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

برگزاری جلسه تقدیر و تشکر از دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

تقدیر1

جلسه تقدیر و قدردانی از تشکل های اسلامی و کانون های فرهنگی در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار گردید.

به گزارش مفدا- زاهدان، دکتر سید محمد هاشمی شهری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در تقدیر از دانشجویان فعال فرهنگی، سردار سلیمانی را نماد مسلم اخلاق مداری معرفی کرد و بیان کرد: این شهید عزیز ثابت کرد که می توان در اوج قدرت محبوب قلبها بود و در عین درگیری و جنگ با خشن ترین گروههای تروریستی دنیا، تجسم پاک ترین و لطیف ترین احساسات انسانی هم بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه دانشگاهها، تشکل های دانشجویی و مراکز علمی وظیفه دارند تا در راستای رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در کنار تحصیل علم و فن آوری در تهذیب نفس، فرهنگ و اخلاق نیز کارآمد و پیشتاز باشند.

وی افزود: حتی کسانیکه به بالاترین درجه علمی و مرتبه دانش رسیده اند هم از پایبندی به اخلاق بی نیاز نیستندو آینده نظام اسلامی نیازمند نیروهای متعهد و با اخلاق بوده و رسالت دانشگاه نیز پرورش و رشد علمی، فرهنگی و اجتماعی دانشجویان میباشد و به همین دلیل کرسی های آزاد اندیشی لازمه محیط های دانشگاهی است.

دکتر علیرضا انصاری مقدم معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این جلسه ضمن تشگر از حمایت های رئیس محترم دانشگاه از فعالیت های فرهنگی بیان کرد: باشیوع ویروس کرونا فعالیت های فرهنگی دانشگاه تحت الشعاع قرار گرفته و برخی برنامه ها به سمت و سوی مجازی پیش رفته است.

وی افزود: در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 4 تشکل اسلامی و 11 کانون فرهنگی فعالیت دارندکه فعالیت این تشکل ها و کانون ها در راستای پاسخ گویی به نیازهای فرهنگی و دینی دانشجویان می باشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی ادامه داد: اعضای برخی از تشکل ها و کانون ها از ابتدای شیوع ویروس کرونا به صورت داوطلبانه به عنوان سربازان نظام سلامت فعالیت می کنند که تلاشهای آنان قابل تقدیر است.

لازم به ذکر است با توجه به بیماری کرونا و  در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم امکان حضور تمام اعضای شورای مرکزی، تشکل ها و کانون های فرهنگی به نمایندگی از آنان، از دبیران تشکل ها و کانون های دانشجویی دانشگاه تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.