یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

مهمترین رویداد آنلاین حوزه پژوهشی

دومین کنگره پژوهشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار می شود

کنگره پژوهشی

دومین کنگره پژوهشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با محورهای ویژه فناوری‌ها و نوآوری‌های علوم پزشکی، COVID-۱۹ ; راهکارها و چالش‌ها برگزار می شود.

به گزارش مفدا هرمزگان؛ دبیردومین کنگره پژوهشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به برگزاری این رویداد مهم پژوهشی‌گفت:محورهای‌برگزاری کنگره‌ دندان‌پزشکی، پرستاری‌و مامایی، بیماری‌های‌غیرواگیر، علوم بهداشتی‌وتغذیه،‌خون شناسی‌وسرطان، کشف‌ و ارزیابی‌داروها، طب‌سنتی‌و گیاهان‌دارویی، علوم‌اعصاب و بهداشت‌روان، بیماری‌های واگیر و اختلالات ایمنی،آسیب شناسی ژنتیک و سلول های بنیادی می باشد.

حسین عباسی با اشاره به فراخوان دومین کنگره پژوهشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: دانشجویانی که مایل به شرکت در این رویداد مهم پژوهشی می‌باشند می‌توانندخلاصه مقالات خودرا از طریق صندوق پستیHums.congress@gmail.com از۱۰ دی  تا  ۱۳ بهمن ماه سالجاری به دبیرخانه کنگره ارسال نمایند.

عباسی اضافه کرد: زمان برگزاری این کنگره ۳۰بهمن ماه تا یک اسفند سالجاری در بندرعباس می باشد.

وی خاطر نشان کرد: نشانی کنگره درفضای مجازی  t.me/hums_congress و  http://Instagram.com/hums_congress می باشد که می‌توانندعلاقه مندان می‌توانند با دبیرخانه کنگره درارتباط باشند.

دبیردومین کنگره پژوهشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان یادآورشد: این کنگره ویژه دانشجویان دانشگاه استان است که می‌توانند از این فرصت بهره‌مند گردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.