شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹

دیدار معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی با مسئول بسیج دانشجویی شهرستان و فرمانده جدید تشکل بسیج دانشجویی

دیدار با فرمانده بسیج لارستان

دکتر زهرا کشتکاران معاونت محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی پیرو انتصاب مجتبی علیپور به عنوان فرمانده جدید تشکل بسیج دانشجویی دانشکده علوم‌پزشکی لارستان با وی و برادر پاسدار عبدالرزاق صفری مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مفدا لارستان، دکتر زهرا کشتکاران معاونت محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی پیرو انتصاب مجتبی علیپور به عنوان فرمانده جدید تشکل بسیج دانشجویی دانشکده علوم‌پزشکی لارستان با وی و برادر پاسدار عبدالرزاق صفری مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
دکتر زهرا کشتکاران معاونت محترم آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی در این دیدار اظهار داشت: از انتخاب شایسته و بجا جناب مجتبی علیپور بسیار خرسندم و تقارن انتخاب ایشان را در ایام دهه بصیرت به فال نیک می گیرم.
وی افزود: زیربنای تشکل بسیج دانشجویی دانشکده از بدو آغاز به کار دانشکده علوم‌پزشکی لارستان بوده است و تعامل و وحدت در گذشته با مجموعه بسیج دانشجویی بوده و ان شاءلله  در آینده با حضور جنابعالی قطعاً بیشتر خواهد شد.
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان نیز افزود: تعامل و وحدت را سرلوحه کار خود قرار داده ام و بسیار مسرورم در آغاز بکار فعالیت خود خدمت شما رسیده ام تا با پشتوانه شما و حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشکده برای کادر سازی نیروهای جوان انقلابی حول محور ولایت در بحث منویات پدرانه مقام معظم رهبری دست در دست هم داده تا بتوانیم دغدغه ایشان را برطرف کنیم.
دکتر کشتکاران نیز ضمن برشمردن توصیه­‌های رهبر معظم انقلاب، عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری در جهت تحقق اهداف بلند بیانیه گام دوم انقلاب را مهم ترین هدف دانشجویان به ویژه این نهاد انقلابی دانست.
در ادامه این دیدار دکتر کشتکاران در معیت فروغ مظلومی، مدیر فرهنگی دانشجویی ضمن قدردانی از زحمات دانشجوی پرتلاش، ریحانه عشقی، آرزوی توفیق خدمت در سایه وحدت و تعامل سازنده با دیگر تشکل های دانشکده را برای فرمانده جدید این نهاد دانشجویی از خداوند منان خواستار شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.