پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

ابلاغیه وزارت علوم درباره برنامه بزرگداشت سردار سلیمانی

شهید حاج قاسم سلیمانی

مدیر کل امور فرهنگی وزارت علوم جزئیات «ویژه برنامه نظام آموزش عالی درباره بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای دانشجو» را اعلام کرد و از ابلاغیه این وزارتخانه به دانشگاهها خبر داد.

به گزارش مفدا، محمدهادی عسکری درباره برنامه دانشگاه‌های تابه وزارت علوم در آسانه سالروز شهادت سردار قاسم سلیمانی به مهر  گفت: همه دانشگاه‌ها برای بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای دانشجو برنامه‌های متمرکزی دارند.

وی ادامه داد: معاون فرهنگی وزیر علوم ابلاغیه‌ای به دانشگاه‌ها ارسال کرده است که براساس آن ابلاغیه، دانشگاه‌ها در فضای مجازی بتوانند برنامه‌های خود را در این رابطه با رعایت شیوه نامه‌های اجرایی برگزار کنند. در این ابلاغیه تاکید شده است که برنامه‌های بزرگداشت در فضای مجازی برگزار و از ظرفیت دانشجویان در این زمینه استفاده شود.

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم افزود: همچنین امسال قرارگاه علم الهدی قرار است به مناسبت بزرگداشت سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای دانشجو که ۱۵ دی ماه در هویزه شهید شدند، یک برنامه متمرکز برای همه دانشگاه‌های کشور به صورت حضوری و مجازی برگزار کند.

وی افزود: این برنامه در روز سه شنبه ۱۶ دی ماه در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگی وزارت علوم افزود: دانشگاه‌ها می‌توانند از طریق فضای مجازی به «ویژه برنامه نظام آموزش عالی درباره بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای دانشجو» متصل شوند. این برنامه به صورت ترکیبی (حضوری و مجازی) با حضور شخصت های مطرح کشوری برگزار می‌شود و عمده برنامه‌ها توسط دانشجویان طراحی شده است.

وی افزود: علت انتخاب دانشگاه شهید باهنر کرمان این بود که حاج قاسم سلیمانی خودشان دانش آموخته این دانشگاه بودند و از طرفی دیگر استان کرمان زادگاه این شهید بوده است.

عسکری افزود: برای همه دانشگاه‌های کشور این امکان فراهم شده است تا در «ویژه برنامه نظام آموزش عالی درباره بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای دانشجو» شرکت کنند. این برنامه با مشارکت وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها و دانشگاه آزاد برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.