سه‌شنبه ۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱

بیانیه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی به مناسبت سالروز حماسه نهم دی

بیانیه

معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی به مناسبت سالروز حماسه نهم دی بیانیه صادرکرد

به گزارش مفدا خراسان شمالی؛ معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه به مناسبت سالروز حماسه نهم دی؛ روز بصیرت و میثاق با ولایت بیانیه ای صادر کرد:
متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

تاریخ انقلاب‌ اسلامی ایران، مملو از فراز و نشیب‌هایی است که هر یک به لطف و عنایت خداوند ‌متعال موجب استحکام و افزایش توان جمهوری اسلامی ایران شده است. با وقوع هر دسیسه‌ای از سوی دشمنان پنهان و پیدای انقلاب، مردم مسلمان ایران با هدایت‌های ولی فقیه، این توطئه‌ها را خنثی و خیانتکاران را رسوا ساخته‌اند. می‌توان نهم‌دی را روز برائت ملت از منافقین جدید و قدیم در تاریخ معاصر دانست چراکه این قیام جلوی بدعت در مردم سالاری دینی را گرفت و اجازه بازگشت دیکتاتورها را نداد.

ملتی که همیشه عزت را بر ذلت ترجیح داده و با وجود همه سختی‌ها و فشارها، تسلیم زورگویان نشده و در ورای تاریخ پرافتخار خود، انقلابی شگرف را که الگوی تمام آزادی‌خواهان و عدالت‌طلبان جهان شده، رقم زده است شایسته هزاران بار تقدیر و سپاس است.

حماسه ۹دی‌ماه سال۸۸، یادآور ولایتمداری، بصیرت، فریاد حق‌طلبی و تجلی اراده و قدرت الهی در ملتی بود که با الهام از فرهنگ سرخ عاشورا و با تبعیت از ولی امر خود، درسی بزرگ به دشمنان حق و حقیقت و فریب خوردگان و دنیاطلبان داد و با بصیرت و دشمن‌شناسی بی‌نظیر خود، بار دیگر تقابل حق و باطل و پیروزی خون بر شمشیر را یادآور شد و نشان داد که مشعل فروزان عاشورا در این مرز و بوم خاموش شدنی نیست.

ما مدیران و اساتید، پزشکان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی بار دیگر بیعت خود را با پیر و مرادمان تجدید کرده و همگان را به وحدت حول محور ولایت مطلقه فقیه دعوت می‌نماییم.


                                                                            ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم

                                                                   دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

                                                                               معاونت فرهنگی و دانشجویی

                                                                                         نهم دی‌ماه ۱۳۹۹

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.