سه‌شنبه ۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

به همت انجمن علمی، دانشجویی پزشکی؛

نشست وبیناری با موضوع "به عنوان کادر درمان چگونه با فرد خشونت‌دیده مواجه شویم؟" در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار می‌شود

وبینار انجمن پزشکی / سبزوار

انجمن علمی، دانشجویی پزشکی دانشگاه دومین وبینار کمپین منع خشونت علیه زنان را با عنوان "به عنوان کادر درمان چگونه با فرد خشونت‌دیده مواجه شویم؟" برگزار می‌نماید.

به گزارش مفدا سبزوار، نقش کادر درمان در حمایت از زنان خشونت‌دیده حائز اهمیت بوده و کادر درمان خیلی از اوقات اولین افرادی هستند که می‌توانند فرد خشونت‌دیده را شناسایی و از او مراقبت کنند.

از همین رو انجمن علمی، دانشجویی پزشکی دانشگاه دومین وبینار کمپین منع خشونت علیه زنان را روز پنجشنبه ۱۱ دی ماه ساعت ۱۸ و با عنوان "به عنوان کادر درمان چگونه با فرد خشونت‌دیده مواجه شویم؟" برگزار می‌نماید.

مدرس این وبینار دکتر مهستی علیزاده استاد پزشکی اجتماعی و طب پیشگیری، مدیر گروه پزشکی اجتماعی و خانواده دانشکده پزشکی تبریز و رئیس مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز خواهد بود و به نقش کادر درمان در حمایت از زنان خشونت دیده خواهد پرداخت.

‎علاقمندان به شرکت در این وبینار بایستی از طریق لینک  https://idpay.ir/imsamedsab/shop/۳۰۱۳۳۴  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.