یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳

بازدید معاون توسعه مدیریت،منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به همراه معاون فرهنگی و امور دانشجویی از بوستان مجتمع خوابگاهی ریحانه النبی

بازدید

به گزارش مفدا_زاهدان، دکتر محید یوسفی مقدم، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه به همراه دکتر علیرضا انصاری مقدم، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان طی روز گذشته از بوستان مجتمع خوابگاهی دخترانه ریحانه النبی بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید ضمن بررسی فضاهای کتابخانه، سالن ورزشی، واحدهای اقامتی، امکانات موجود از لحاظ کمی و کیفی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

در پایان نیز دکتر انصاری مقدم ضمن تاکید بر گسترش فضای سبز در مجمتمع های خوابگاهی و ایجاد محیطی با نشاط برای دانشجویان افزود: باتوجه به تداوم روند تکمیل و ساخت محیط های مناسب ویژه دانشجویان حاضر در خوابگاهها و همچنین گسترش فضای ورزشی و فضای سبز خوابگاهها، تلاش کلیه همکاران ما در معاونت فرهنگی ایجاد فضایی مناسبتر و بهتر جهت زندگی و تحصیل دانشجویان در مجمتع های خوابگاهی دانشگاه است. امید است با تکمیل این پروژه و همچنین سایر پروژه های جاری، محیطی امن و زیبا برای دانشجویان عزیزمان فراهم نماییم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.