چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳

مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد

مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری - گناباد

مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری سال ۱۳۹۹ دانشگاه علوم پزشکی گناباد و تجلیل از فعالان حوزه پژوهش به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش مفدا - گناباد و به نقل از وب‌دا، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در این مراسم بر نیاز به تداوم فعالیت‌ها برای دستیابی به تاثیرات عمیق‌تر پژوهش پس از تولید علم در حوزه های فناوری، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جهت گذر از دانشگاه نسل دوم به سوی دانشگاه کارآفرین و فناور تاکید کرد و گفت: پژوهش و فناوری نقشی اساسی و موثر در رتبه‌بندی دانشگاه‌ها دارد و توجه بیش از پیش به این حوزه برای سرآمد شدن دانشگاه از یک سو و توانمندشدن آن برای ایفای نقش‌های اجتماعی ضروری است.

دکتر شهلا خسروان در ادامه به رشد اخلاق مداری، توسعه عملکرد در حوزه فناوری، واحد تحقیقات بالینی و توسعه، بسترسازی در حوزه آزمایشگاه‌ها با ایجاد آزمایشگاه‌های جامع تحقیقات و نمونه‌سازی گیاهان دارویی و فعالیت‌های انجام شده و درحال پیگیری مدیریت‌های این معاونت، مراکز تحقیقاتی و واحد توسعه تحقیقات بالینی اشاره کرد.

وی در پایان از حمایت‌های مادی و معنوی آقای دکتر باذلی رئیس دانشگاه و تمامی اعضای هیئت علمی، دانشجویان و پژوهشگران در سال پژوهشی ۹۹-۹۸ قدردانی کرد.

در ادامه این مراسم، پژوهشگران برتر در بخش اساتید، کارکنان، دانشجویان، کتابداران نمونه، فعالان کتابخوانی و کارشناسان فعال دانشگاه معرفی شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.