سه‌شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۰

یک متخصص پزشکی ورزشی:

ورزش می تواند به عنوان یک عامل محرک و تقویت کننده باعث کارایی بیشتر کادر درمان گردد

تقدیر از پرستاران

دکتر محسن داودی با تقدیر از ریاست هیئت ورزش های همگانی استان و همراهان ایشان بخاطر برنامه ریزی این آئین تقدیر و بزرگداشت پرستاران ورزشکار، برگزاری چنین مراسم مشترکی را عاملی مهم برای ارتقاء روحیه مدافعین سلامت و نیز همکاری های آینده میان بخشی معرفی نمود.

دکتر محسن داودی، از ورزش و حرکات منظم فیزیکی به عنوان عاملی مهم و تاثیرگذار در افزایش کارایی و نیز بازسازی روحی و روانی پرستاران و سایر کادر درمان، یاد کرد.

بنابه گزارش مفدا شیراز، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با تاکید بر لزوم حفظ سلامت بدنی و روانی کادر سلامت، انجام ورزش های مناسب را یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر این موضوع معرفی نمود.

او که در آئین تقدیر از مدافعین سلامت ورزشکار، ویژه برنامه این مدیریت به مناسبت روز پرستار، سخن می گفت، افزود: پرستار بودن، مدافع سلامت بودن و ورزشکار بودن هر کدام به نوبه خود یک مزیت محسوب می گردد و زمانی که هر سه این مزایا در یک نفر و یک جا جمع می شود، از آن فرد، شخصیتی خاص و بسیار قابل احترام می سازد.

عضو هیئت علمی دانشگاه ادامه داد: یکی از برنامه های بسیار مهم مدیریت تربیت بدنی دانشگاه در طی چند ماه اخیر، رسیدگی و بازسازی به شرایط روحی و فیزیکی مدافعین سلامت بوده و از زمان آغاز شیوع جهانی کرونا ویروس، تلاش نموده ایم تا با اجرای برنامه های متعدد و متنوع این مهم را به انجام برسانیم.

داودی گفت: هم اکنون بسیاری از کارشناسان و مربیان این مدیریت در بیمارستان ها و مراکز درمان کرونا بطور روزانه انجام حرکات ورزش صبحگاهی در فضای باز و نیز برخی ورزش ها که با انجام وظیفه این عزیزان تداخل و منافاتی نداشته باشد در ساعات اداری را بر عهده دارند.

این متخصص پزشکی ورزشی با تقدیر از ریاست هیئت ورزش های همگانی استان و همراهان ایشان بخاطر برنامه ریزی این آئین تقدیر و بزرگداشت پرستاران ورزشکار، برگزاری چنین مراسم مشترکی را عاملی مهم برای ارتقاء روحیه مدافعین سلامت و نیز همکاری های آینده میان بخشی معرفی نمود.

مهندس پاک فطرت، رئیس هیئت ورزش های همگانی استان فارس، به همراه تنی چند از مدیران تربیت بدنی این استان، به مناسبت روز پرستار، صبح امروز با حضور در مجتمع ورزشی و فرهنگی ولایت، از ۲۰ تن از پرستاران ورزشکار مدافع سلامت به نمایندگی از همه مدافعین قهرمان و ایثارگر سلامت تقدیر و تشکر نمود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.