سه‌شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸

برگزاری نشست بررسی نقاط ضعف اعتباربخشی دانشکده پزشکی

اعتباربخشی

نشست بررسی نقاط ضعف اعتباربخشی دانشکده پزشکی دررشته پزشکی عمومی برگزارشد

به گزارش مفدا خراسان شمالی؛ مدیرفرهنگی دانشگاه از برگزاری نشست بررسی نقاط ضعف اعتباربخشی دانشکده پزشکی دررشته پزشکی عمومی درمحل معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه خبرداد.

دکتر اکبرصولتی بیان کرد: در این نشست که با حضور دکتر احمد نامدار سرپرست دانشکده پزشکی وکارشناسی مسئول مدیریت دانشجویی و مسئول اداره مشاوره و خدمات روان شناختی برگزارشد،  بررسی موانع و مشکلات پیش رو در راستای انطباق نسبی برنامه ها با استعدادهای موجود از جمله بررسی و برنامه ریزی برای دانشجویان جدیدالورود، مورد بحث و تبادل نظرقرارگرفت.

وی خاطرنشان کرد: بحث درباره طراحی و پیاده سازی موضوعات فوق برنامه برای تحقق رشد فردی و شخصیتی و فرهنگی و اجتماعی  دانشجویان و افزایش انگیزه و نشاط تحصیلی و بررسی شرایط مطلوب حمایتهای رفاهی برای دانشجویان رشته  پزشکی از موضوعات مهم مورد بحث دراین نشست بود وحاضرین درجلسه به بررسی آن پرداختند.

وی افزود: درخصوص حمایت از گروه های دانشجویان خاص و بررسی استانداردهای ارائه خدمات مشاوره روانی به دانشجویان و درباره امور رفاهی دانشجویان درخصوص حمایت رفاهی خوابگاهیان و اعطای وامهای دانشجویی و موضوع بیمه آنان،تصمیماتی اتخاذ گردید.

درپایان این نشست  برتشکیل کمیته و کارگروه تخصصی در مورد برنامه ریزی مناسب جهت اجرای برنامه های فرهنگی و صنفی و رفاهی و روانشناختی جهت تحقق این اهداف، تاکیدشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.