دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳

گفتگوی مجازی در روز دانشجو

نشست مجازی پرسش وپاسخ با دانشجویان در روز دانشجو

نشست مجازی

نشست مجازی به مناسبت بزرگداشت روز دانشجوبا حضور دکتر محمود رضا مسعودی معاونت فرهنگی ،دانشجویی و تحقیقاتی دانشکده علوم پزشکی سیرجان وجمعی از مسئولین این حوزه برگزار شد.

به گزارش مفدا سیرجان ،این نشست مجازی با حضور معاون ،اساتید و برخی از مدیران ارشد این حوزه در بستر فضای مجازی اسکای روم برگزار شد.

دکتر محمود رضا مسعودی معاونت فرهنگی ،دانشجویی وتحقیقاتی ضمن تبریک روز دانشجو به تمامی دانشجویان این دانشکده به شانزدهم آذر روز دانشجو اشاره کرد وگفت :این روزنماد حق طلبی ،آزادی خواهی واستکبار ستیزی دانشجویان است .ایشان اعلام کرد،امسال به منظور رعایت شیوه نامه های ابلاغی ستاد کرونا ،همه ی برنامه های روز دانشجو بر بستر مجازی برنامه ریزی شده است وبه همین مناسبت تصمیم گیری شد تا نشستهای پرسش وپاسخرا در این فضا برگزار کنیم.

ایشان در این جلسه اظهار داشت نقش دانشگاه ودانشجودر آگاهی بخشی،به جامعه وپیروزی انقلاب اسلامی انکار ناپذیر است.وی برتداوم هوشیاری وحضور این قشرتاثیر گذاردر رفع مشکلات کشور تاکید کردو پاسخگویی به مطالبات قانونی آنهارا از برنامه های اصلی خود در این حوزه برشمرد.

در این نشست حمید شاهدادی مدیر دانشجویی و فرهنگی و محبوبه خواجویی نژادمدیر آموزش و تحقیقات حضور و پس از پاسخگویی معاونت محترم دانشکده به سوالات ودغدغه های دانشجویان بادانشجویان در مورد مشکلات وپرسشهای آنها وچگونگی حل دغدغه های آنها به گفتگو پرداختند.