چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۸

برگزاری آزمون های شفاهی و کتبی 22مین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی اهواز

آزمون جشنواره قرآن اهواز 88%

محمد سهرابی رئیس اداره قران و عترت دانشگاه علوم پزشکی اهواز از برگزاری آزمون های شفاهی و کتبی 22مین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد و گفت: از یکشنبه 10 اردیبهشت ماه 96 آزمون بخش شفاهی در رشته های ترتیل، تحقیق، حفظ یک جزء، حفظ سه جزء، حفظ پنج جزء، حفظ ده جزء، حفظ بیست جزء، حفظ کل قران و حفظ سوره حدید در مرحله دانشگاهی و آزمون بخش کتبی در رشته های معارف قرانی و سیره معصومین(ع) در دانشگاه شروع شد.

                                                                                                 

وی با بیان اینکه آزمون بخش کتبی مرحله دانشگاهی از یکشنبه 15 اسفندماه 95 با حضور 780 نفر شرکت کنندگان از دانشجویان و کارکنان دانشگاه و واحدهای تابعه در سطح شهرستان های استان شروع شده بود، تصریح کرد: در شهرستان های اهواز، اندیمشک، امیدیه، ماهشهر و هندیجان در محل دانشگاه آزمون برگزارمیشود و برای شرکت کنندگان شهرستان های ایذه، دهدز و باغملک در محل مرکز بهداشت ایذه زیر نظر رابط قرانی آن شهرستان برگزار شد.

سهرابی افزود: آزمون شفاهی در رشته های تحقیق، ترتیل و حفظ دربخش آقایان به دلیل نتایج نزدیک به هم  به مرحله نیمه نهایی رسید.

رئیس اداره قرآن و عترت دانشگاه اظهار کرد: نتایج آزمون شفاهی از هفته بعد اعلام میشود و راهیافتگان به مرحله کشوری  دهه آخر تیرماه در شیراز به رقابت خواهند پرداخت و نتایج آزمون بخش کتبی در تیرماه مشخص خواهد شد.

وی همچنین اعلام کرد: شرکت کنندگان در بخش های کتابخوانی، فناوری و پژوهشی برای ورود به مرحله کشوری تا پایان اردیبهشت ماه 96 فرصت دارند تا فایل رشته خود را به اداره قرآن و عترت تحویل دهند.

رئیس اداره قران و عترت دانشگاه در پایان خاطر نشان کرد: لازم به ذکر است رشته حفظ یک جز، سه جزء و سوره حدید فقط رقابت در مرحله دانشگاهی برگزار میشود و همچنین در بخش آزمون کتبی، خانمها و آقایان در یک گروه به رقابت میپردازند. ولی در بخش شفاهی در گروه هایی جداگانه ارزیابی و انتخاب میشوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.