یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ؛

جشنواره فرهنگی هنری ۱۶ آذر از جنبش تا رسالت برگزار می شود

جشنواره " 16 آذر از جنبش تا رسالت"

جشنواره فرهنگی هنری « ۱۶ آذر، از جنبش تا رسالت » ویژه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از تاریخ ۱۶ آذر لغایت ۱۶ دی ماه برگزار می شود .

به گزارش مفدا گلستان ، جشنواره فرهنگی هنری « ۱۶ آذر، از جنبش تا رسالت » ،به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ؛، ویژه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از تاریخ ۱۶ آذر لغایت ۱۶ دی ماه برگزار می شود . 

گفتنی است که "جنبش دانشجویی و آزادی‌خواهی"، "جنبش دانشجویی و رسالت‌های اجتماعی"، "جنبش دانشجویی و خودباوری"، "جنبش دانشجویی و بحران کرونا"، "فعالیت‌های عام‌المنفعه و جهادی دانشجویی"، "نقش دانشجو در جهش تولید، استکبار ستیزی، تحریم‌ها"، "مشارکت اجتماعی دانشجویی در بحران‌ها"، "نقش دین در شکل‌دهی و جهت‌گیری جنبش دانشجویی"، "آزادی بیان در دانشگاه، نقش دانشجویان به عنوان تریبون جامعه در بیان مطالبات اجتماعی" و "دانشجو و اخلاق حرفه‌ای" محورهای برگزاری این جشنواره هستند .

این جشنواره در بخش فردی شامل: مقاله، شعر، داستانک، کلیپ، فیلم‌کوتاه، عکس، خاطره دانشجویی، طنز، کاریکاتور و در بخش گروهی شامل ایده‌های برتر، فعالیت‌های برتر (ویژه‌کانون‌های فرهنگی و تشکل‌های دانشجویی)برگزار می‌شود.

لازم به ذکر می باشد که نتایج این جشنواره در ۲۲ بهمن ماه سال جاری اعلام خواهد شد .

راه های ارتباطی جهت ارسال آثار و ارتباط با برگزار کننده جشنواره :

*نشانه الکترونیکی :jonbesh.resalat@gmail.com

*آیدی شبکه اجتماعی: jonbesh.resalat@

*تلفن تماس :۰۵۱۳۸۸۸۲۳۲۶۰   داخلی ۲۲۶  و ۳۲۴

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.