چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳

به گزارش مفدای علوم بهزیستی و توانبخشی؛

همایش ملی « نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب»/ دریچه‌ای نو به مسأله‌ی عفاف و حجاب

دانشگاه علوم بهزیستی و توابخشی

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا(س) ، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا(س) ، طی آذر ماه امسال همایش ملی « نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب»  برگزار می کند.

به گزارش مفدای علوم بهزیستی و توانبخشی، به نقل از  معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، دانشگاه الزهرا (س) با برگزاری این همایش در روزهای ۷ و ۸ آذر ماه ، در نظر دارد، جامعه ی دانشگاهی و فرهیخته‌ی کشور را به یک گفتمان علمی رهنمون سازد و دریچه‌ای نو به مسأله‌ی عفاف و حجاب در جامعه داشته باشد.

   براساس این گزارش ، مهلت ارسال چکیده مقالات ، تا ۲۵ خردادماه ۱۳۹۶، اعلام نتایج داوری چکیده مقالات نیز تا ۱۰تیرماه ۱۳۹۶ است.

   علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و بخصوص اطلاع از  محورهای مورد نظر، به آدرس اینترنتی: http://elmiefaf.alzahra.ac.ir  مراجعه کنند.

    داوطلبان ،  با وارد کردن مشخصات و اطلاعات خود در سایت، ثبت نام نموده و چکیده مقاله خود را تا تاریخ ۲۵ خردادماه ۱۳۹۶ ارسال نمایند. شرکت کنندگان پس از دریافت پیغام پذیرش چکیده، اصل مقاله را نیز قبل از ۲۵ مردادماه ارسال نمایند. اطلاع از مراحل ارزیابی مقالات برای شرکت کنندگان از طریق سایت همایش فراهم می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.