چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴

فراخوان برگزاری مسابقات سراسری فوتسال جام لیله القدر از سوی مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه

فوتسال

با برنامه‌ریزی بعمل‌آمده از سوی مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه، طبق روال همه‌ساله مسابقات سراسری فوتسال با عنوان «جام لیله القدر» در طول ماه مبارک رمضان در سطح دانشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا تهران، مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه در نظر دارد به‌منظور توسعه و گسترش هرچه بیشتر ورزش در بین کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی، طبق روال هرساله در ایام ماه مبارک رمضان یک دوره مسابقات سراسری فوتسال با عنوان «جام لیله القـدر» با حضور تیم های شرکت کننده از کلیة واحدهای زیر مجموعة دانشگاه (متشکل از کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی) برگزار نماید.
این گزارش حاکی است از سوی اداره مسابقات و تیم‌های ورزشی مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه، مهلت ثبت‌نام و اعلام آمادگی تیم‌های شرکت‌کننده در این رقابت‌ها حداکثـر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 25/2/96 از طریق سیستم اتوماسیون اداری تعیین ‌شده است. ضمناً جلسه هماهنگی و مراسم قرعه‌کشی تیم‌های شرکت‌کننده نیز ساعت 14 روز چهارشنبه مورخ 27/2/96 در محل سالن شورای حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه برگزار خواهد گردید. مسابقات همزمان با شروع ماه مبارک رمضان از روز شنبه مورخ 6 خردادماه 96، بعد از افطار در سالن چندمنظوره مجموعه ورزشی بزرگ شهید چمران آغاز خواهد شد. 
گفتنی است طبق آئین‌نامه برگزاری مسابقات جام لیله القدر، هر تیم می‌تواند با 10 بازیکن، یک مربی و یک سرپرست (جمعاً 12 نفر) با ارائه معرفی‌نامه کتبی مدیر واحد مربوطه در مسابقات حضور داشته باشد. مشروط بر اینکه کلیه بازیکنان تیم از پرسنل رسمی، پیمانی، قراردادی (انجام کار معین و مشخص) و نیروهای شرکتی گزینش شده با دو سال سابقه خدمت در دانشگاه و یا بازنشستگان دانشگاه باشند.
کلیه همکاران محترم علاقمند به حضور در این رقابت‌های ورزشی می‌توانند جهت ثبت‌نام و یا کسب اطلاعات بیشتر به آدرس مجموعه ورزشی بزرگ شهید چمران، ساختمان اداری مدیریت تربیت بدنی دانشگاه، طبقه دوم، اداره مسابقات و تیم های ورزشی دانشگاه (اتاق 204) مراجعه و یا با شماره تلفن های 86013269 و 86013273 (داخلی 212) تماس حاصل فرمایند.
برای دریافت آئین‌نامه فنی مسابقات سراسری فوتسال جام لیله القدر اینجا کلیک کنید.
برای دریافت فرم مشخصات عکسدار اعضای تیم های شرکت کننده در مسابقات سراسری فوتسال جام لیله القدر اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.