چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸

معرفی برگزیدگان بخش شفاهی مرحله دانشگاهی جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

جشنواره قرآنی-گناباد

افراد برگزیده بخش شفاهی مرحله دانشگاهی بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد معرفی شدند.

به گزارش مفدا-گناباد، بخش شفاهی مرحله دانشگاهی بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت با شرکت 55 نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه برگزار شد.
در رشته قرائت ترتیل برادران، محمد شمسی ثانی و دکتر محمود رضا  متقی عناوین اول و دوم بخش اساتید، هادی نعمتیان، محمدحسین اسماعیل‌زاده و حسین توکلی ثانی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم بخش کارکنان و جلال مومن بیلندی و محمد عبداللهی مقام‌های اول و دوم بخش دانشجویان را کسب کردند.
در رشته قرائت ترتیل خواهران، سمانه نجفی مقام اول بخش اساتید و فاطمه رجب‌زاده و فاطمه شجاعی رتبه‌های دوم و سوم بخش دانشجویان را به دست آوردند.
در رشته قرائت تحقیق برادران، قاسم باقرزاده و مهدی اکبرپور رتبه‌های دوم و سوم بخش کارکنان و سیدمحمد طباطبائی رتبه اول بخش دانشجویان را کسب کردند.
در رشته قرائت تحقیق خواهران، لیلا غفاریان نوغابی و معصومه ابراهیم‌زاده به ترتیب حائز رتبه‌های سوم بخش کارکنان و دانشجویان شدند.
در رشته حفظ یک جزء، حسین پرهیزکار موفق به کسب رتبه‌ اول بخش دانشجویان شد و در بخش خواهران این رشته نیز، طیبه میرانی‌مقدم رتبه سوم بخش کارکنان و عاطفه اکبری مقدم و فاطمه شکور رتبه‌های اول و سوم بخش دانشجویان را کسب کردند.
در رشته حفظ پنج جزء خواهران، مینا نورائی بیدختی و زهرا قاسمی به ترتیب حائز رتبه‌های اول و سوم بخش دانشجویان شدند.
در حفظ سوره حدید، صدیقه بسکابادی و منا خفاجی موفق شدند به ترتیب رتبه سوم بخش‌های کارکنان و دانشجویان را کسب کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.