چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹

میزبانی دانشگاه از مرحله کشوری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

جشنواره کتبی

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: مرحله کشوری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به میزبانی واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه در روز دوشنبه مورخ یازدهم اردیبهشت ماه در دانشکده پزشکی دانشگاه برگزار گردید.

در این دوره از جشنواره مذکور، واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه، میزبان 54 نفر از  دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در منطقه 2 کشوری بود.

شرکت کنندگان در این دوره از جشنواره قرآن و عترت در 8 رشته مختلف در بخش معارف قرآن و سیره معصومین علیهم السلام که شامل: آشنایی با احادیث اهل بیت علیهم السلام، مفاهیم نهج البلاغه، مفاهیم صحیفه سجادیه، حفظ موضوعی قرآن کریم، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، آشنایی با سیره معصومین علیم السلام، احکام و پرسمان قرآنی بود به رقابت پرداختند.

همچنین واحد قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه در این دوره از جشنواره میزبان دانشگاه های علوم پزشکی اراک، البرز، قزوین و سمنان بود که از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تعداد 5 نفر دانشجو، 2 نفر استاد و 2 نفر دانشجو و در مجموع 9 نفر شرکت نمودند.

لازم به ذکر است منتخبین در بخش دانشجویان این دوره از جشنواره به سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور راه خواهند یافت. 

گفتنی است در برگزاری این دوره از مسابقات، معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی، حراست دانشگاه و حراست دانشکده پزشکی، مدیریت امور دانشجویی، اداره روابط عمومی معاونت، حراست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه نیز با مدیریت فرهنگی همکاری نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.