سه‌شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

در سفر مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی دزفول مطرح شد؛

آمادگی صندوق رفاه وزارت بهداشت برای کمک به خرید خوابگاه/ طرح پیشنهاد تاسیس خانه فرهنگ

سفر مهندس خدابنده لو به دزفول

مهندس رحمان خدابنده‌لو مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت به همراه دکتر حمید رییسی مدیر بودجه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی دزفول بازدید کرد. در این بازدید یک روزه در جلسه‌ای با مسئولان دانشگاه، صندوق رفاه وزارت بهداشت آمادگی خود را برای کمک به خرید خوابگاه دانشجویی اعلام کرد.

به گزارش مفدا، مهندس رحمان خدابنده‌لو مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت به همراه دکتر حمید رییسی مدیر بودجه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت روز یکشنبه ۲۳ آذرماه در سفری یک روزه از دانشگاه علوم پزشکی دزفول بازدید کرد.

هدف از این سفر، بازدید از منابع، امکانات و زیرساخت‌های موجود در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول و دیدار با مسئولان و دانشجویان این دانشگاه بود.

اولویت دانشگاه ایمن‌سازی و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی است

در ابتدای این سفر و در ادامه بازدیدها مسئولان وزارت بهداشت در جلسه‌ای با دکتر قمیشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول، دکتر میرشکاک معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه، دکتر چگنی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، پاپی سیاه‌زاده مدیر دانشجویی، دباغ مدیر تربیت بدنی و سخاوت مدیر مفدا دزفول حضور یافتند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول در این جلسه ضمن خوش آمد گویی به مسئولان وزارت بهداشت به دزفول، پایتخت مقاومت ایران اسلامی، اظهار داشت: نوسازی و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی در اولویت برنامه‌های ماست و سعی بر این است که با استفاده از ظرفیت‌های مالی دانشگاه و خیرین انجام پذیرد.‌

معاون توسعه دانشگاه نیز اظهار داشت: وضعیت خوابگاه‌های دانشجویی فعلی راضی کننده نیست، اولویت و تلاش ما در معاونت برای احداث خوابگاه دانشجویی در پردیس دانشگاه است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز با اشاره به اینکه اولویت هیات رئیسه قبلی دانشگاه بیشتر در حوزه بهداشت و درمان بود، به آموزش به عنوان اولویت هیات ریسه فعلی دانشگاه اشاره کرد و این امر را رضایت بخش دانست.

 وی در ادامه افزود: الویت معاونت فرهنگی و دانشجویی نیز ایمن سازی خوابگاه‌ها خصوصا خوابگاه خواهران و تاسیس سالن مطالعه در خوابگاه، صنعتی سازی سلف سرویس دانشگاه و تجهیز و راه اندازی سالن‌های ورزشی دانشگاه است.

آمادگی صندوق رفاه وزارت بهداشت برای کمک به خرید خوابگاه

خدابنده‌لو مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت نیز در این جلسه ضمن اظهار رضایت از نحوه مدیریت خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی دزفول، گفت: طی بازدیدی که امروز انجام گرفت متوجه شدیم علیرغم اینکه خوابگاه‌های دانشجویی فرسوده هستند ولی وضعیت نظافت و رسیدگی به آنها قابل قبول است.

وی در ادامه پیشنهاد خرید خوابگاه دانشجویی و تاسیس خانه فرهنگ در دانشگاه را مطرح کرد.

رییسی مدیر بودجه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت نیز در این جلسه از آمادگی صندوق برای کمک به خرید تجهیزات ورزشی و خوابگاه به صورت مشارکتی خبر داد.

در پایان این جلسه مقرر شد در خصوص مسایل مطرح شده در جلسه تفاهم‌نامه‌ای بین وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی دزفول منعقد شود.

دیدار با اعضای شورای صنفی

در ادامه این سفر یک روزه، نمایندگان شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی دزفول با مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت، دیدار کردند.

در این دیدار صمیمانه که بدون حضور مسئولان دانشگاه برگزار شد، نمایندگان دانشجویان در شورای صنفی دانشگاه، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص مسایل رفاهی، ورزشی و تغذیه‌ای دانشجویان و همچنین کمبودهای موجود در خوابگاه‌های دانشجویی مطرح کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.