دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵

نشست مشترک مدیران  شعب دانشگاهی  مفدا منطقه تهران برگزار شد

نشست مشترک مدیران مفدا دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه تهران

نشست مشترک مدیران  شعب دانشگاهی  مفدا دانشگاه‌های علوم پزشکی شهر تهران با هدف بررسی مشکلات و موانع پیش‌روی فعالیت‌های رسانه‌ای شعب دانشگاهی مفدا و بحث و تبادل نظر در خصوص فرآیندهای سه‌گانه اجرای ارزیابی و رتبه‌بندی شعب دانشگاهی پایگاه خبری مفدا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در  سالن شهید احدی وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی، نشست مشترک مدیران شعب دانشگاهی  پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی مفدا منطقه تهران با حضور مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یکشنبه ۲۳آذرماه به میزبانی وزارت بهداشت برگزار شد

در ابتدای این نشست که با هدف انجام و ایجاد هماهنگی و سازماندهی بیشتر و آسیب‌شناسی شیوه‌نامه رتبه بندی فصلی شعب دانشگاهی پایگاه خبری مفدا برگزار شد، زینب طیبی‌سوق مدیر پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی مفدا دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و دبیر منطقه تهران به  تشریح دستور جلسه پرداخت و گزارشی از روند فعالیت‌های دانشگاه‌های منطقه تهران ارائه داد و نقاط ضعف و قوت عملکردی دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 در ادامه این نشست، مدیران شعب دانشگاهی مفدا منطقه تهران به بیان مشکلات، مسائل و نظرات خود در خصوص نحوه اجرای روند جدید رتبه‌بندی شعب دانشگاهی مفدا پرداختند.

 در ادامه این نشست مهدی معماری مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت به تشریح و تحلیل اهداف و سیاست‌های حاکم بر نحوه اجرای شیوه‌نامه ارزیابی فصلی شعب دانشگاهی مفدا پرداخت و چرایی و اهداف بلند مدت اجرای این اقدام اشاره کرد.

از اهم مصوبات این جلسه می‌توان به تصویب اجرای برنامه‌های متعدد و مشترک مربوط به برخی از مناسب‌های آتی نظیر بزرگداشت روز پرستار و مناسبت‌های مشابه اشاره کرد.

کمک به تجهیز شعب دانشگاهی پایگاه خبری مفدا در دانشگاه‌های علوم پزشکی شهر تهران و اختصاص بودجه لازم به این امر تا پایان سال از جمله مصوبات مطرح شده در این جلسه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.