دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲

با حضور مدیر فرهنگی؛

جلسه هم اندیشی جشنواره بین المللی سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد

جلسه هم اندیشی جشنواره سیمرغ دانشگاه علوم پزشکی قزوین

با حضور سید مهدی سید صادقی، مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین جلسه هم اندیشی مسئولین دبیرخانه جشنواره بین المللی سیمرغ با رابطین و معاونین فرهنگی مجموعه پردیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

به گزارش مفدا قزوین، جلسه هم اندیشی مسئولین دبیرخانه جشنواره بین المللی سیمرغ با معاونین و رابطین فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، یکشنبه 23 آذر در دفتر مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

در این جلسه مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین ضمن معرفی جشنواره بین المللی سیمرغ به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی وزارت بهداشت برضرورت استفاده از تمام پتانسیل های دانشگاه برای حضور پرشور در جشنواره تاکید کرده و اعضا در خصوص نحوه جذب حداکثری کارمندان و اساتید برای شرکت در جشنواره سیمرغ به بحث و تبادل نظر پرداختند.

استفاده از هشتک #من_ هم_سیمرغی_شدم در تمامی پوسترها، ساخت کلیپ نحوه ثبت آثار در سامانه جشنواره سیمرغ، تعیین رابط جهت جمع آوری آثار در دانشکده ها و معاونت ها از جمله مصوبات این جلسه بود.

همچنین در این جلسه بر استفاده هدفمند و هوشمندانه از بستر فضای مجازی برای افزایش مشارکت در جشنواره بین المللی سیمرغ با توجه به شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا تاکید شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.