دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹

برای نخستین بار

برگزاری آیین ملی اهداء تندیس "فرشته سلامت"

آئین ملی اهدای تندیس فرشته سلامت ویژه دانشجویان فعال در عرصه مبارزه با ویروس کرونا

معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، به منظور تکریم دانشجویان فعال در خط مقدم مبارزه با کرونا، اقدام به برگزاری اولین آیین ملی اهداء تندیس ملی "فرشته سلامت نموده است.

به گزارش مفدا شوشتر؛ معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و به منظور تکریم دانشجویان فعال در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و ارج نهادن به روحیه کار داوطلبی و مسئولیت‌پذیری اجتماعی و ترویج فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی، اقدام به برگزاری اولین آیین ملی اهداء تندیس ملی "فرشته سلامت" نموده است.

این آیین ملی در راستای پویش« زندگی دست یاریگر توست» که همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور به راه افتاد و بیش از ۹۰۰۰هزار دانشجو که در زمینه‌های مختلف امدادرسانی، تولید محتوا، خبررسانی، ترجمه، پژوهش و... فعالیت دارند طراحی شده و مهلت ثبت‌نام در آن تا ۳۰ آذرماه ادامه دارد.

این آیین در دو سطح دانشگاهی و ملی برگزار می‌شود. در مرحله نخست، هر یک از دانشگاه ها یا دانشکده های علوم پزشکی کشور با توجه به آیین نامه و با تشکیل کمیته داوری نسبت به انتخاب افراد برتر مرحله دانشگاهی اقدام خواهند کرد و در مرحله دوم و بعد از دریافت اسامی منتخبان دانشگاهی، تیم داوری نسبت به انتخاب نفرات برتر در سطح قطب دانشگاهی و در نهایت کمیته داوری در سطح ملی با نظر شورای عالی سیاستگذاری تشکیل و نفرات برتر این مرحله را انتخاب و معرفی خواهند نمود.

دانشجویان واجد شرایط مندرج در شیوه‌نامه می‌توانند در این رویداد ثبت‌نام کنند.

لینک دریافت شیوه‌نامه:

http://www.mefda.ir/d/2020/12/14/0/570276.pdf

لینک دریافت فرم ثبت‌نام:

http://www.mefda.ir/d/2020/12/14/0/570278.pdf

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.