یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸

نشست مدیران شعب دانشگاهی مفدا منطقه شمال شرق به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد

نشست مدیران

نخستین نشست مدیران شعب دانشگاهی مفدا منطقه شمال شرق به صورت ویدئو کنفرانس به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در بستر ادوب کانکت برگزار شد.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، نخستین نشست مدیران شعب دانشگاهی مفدا منطقه شمال شرق به صورت ویدئو کنفرانس به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ۱۹ آذردر بستر ادوب کانکت برگزار شد.

در این نشست در ابتدا جعفریان مدیر مفدا مشهد و دبیر منطقه شمال شرق ضمن عرض خیر مقدم به مدیران مفدا منطقه شمال شرق و اظهار خشنودی از حضور مفدای چهار دانشگاه از این منطقه در میان ۱۰ رتبه اول پایگاه‌های خبری مفدا در کل کشور، گزارشی را از روند فعالیت‌های دانشگاه ها و دانشکده های منطقه ارائه کرده و نقاط قوت و ضعف دانشگاه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت

در حاشیه این نشست، مهدی معماری مدیر مفدا وزارت و مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با توضیحی در خصوص شیوه نامه ارزیابی ماهانه شعب مفدا به سوالات و شبهات مدیران پاسخ داد.

معماری خاطرنشان کرد:  یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران مفدا ، تعطیلی دانشگاه ها و کاهش فعالیت های دانشجویان به دلیل شیوع بیماری کرونا بوده، البته این شرایط برای تمامی دانشگاه ها و شعب یکسان بوده و در رتبه بندی و ارزیابی پایگاه ها تعارضی را ایجاد نمی کند و تمامی دانشگاه ها دارای شرایط یکسانی هستند.

همچنین وی در ادامه تأکید کرد: استفاده از اخبار اقتباسی مرتبط با همین هدف در شیوه نامه گنجانده شده است و مدیران می توانند از اخبار پایگاه های رسمی با ذکر منبع در پایگاه خبری مفدا استفاده کنند.

جعفریان دبیر منطقه شمال شرق  نیز از تمامی مدیران درخواست کرد تا نسبت به اطلاع رسانی جشنواره " ۱۶ آذر از جنبش تا رسالت" که به میزبانی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با همکاری اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت برگزار می شود اهتمام ویژه ورزیده، تا بتوان  پتانسیل‌های دانشجویی را که به دلیل شرایط عدم حضور دانشجویان در دانشگاه ها کمرنگ شده است بار دیگر رونق بخشید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.