چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۵

مرکز خدمات آموزشی اعلام کرد:

امکان درخواست تاییدیه برخط مدارک تحصیلی برای دانشجویان علوم پزشکی

دانشجو

مرکز خدمات ‏آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد: امکان درخواست تاییدیه برخط مدارک تحصیلی وزارت ‏آموزش و پرورش جهت استفاده دانشجویان علوم پزشکی فراهم شد.

به گزارش مفداگلستان به نقل از مفدا، مرکز خدمات ‏آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد: با توجه به راه اندازی سامانه جدید و برخط صدور تاییدیه مدارک تحصیلی توسط وزارت آموزش و پرورش، دانشجویان داخل کشور برای اخذ تاییدیه مدارک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی خود جهت ثبت نام در دانشگاه‌ها و دانشکده های علوم پزشکی داخل، می توانند از طریق سامانه http://emt.medu.ir اقدام کنند.

همچنین دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج و دانش آموختگان خارج از کشور که متقاضی تسهیلات و خدمات آموزشی از مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند نیز می توانند برای دریافت تاییدیه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی خود از طریق این سامانه اقدام کنند.

متقاضیان از طریق درگاه الکترونیک سامانه مذکور وارد سامانه شده و پس از احراز هویت و تکمیل مستندات لازم، درخواست صدور تاییدیه تحصیلی برای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی را ثبت کنند.

توجه به این نکته ضروری است که دانشجویان داخل کشور، دریافت کننده پاسخ تاییدیه را دانشگاه محل تحصیل خود انتخاب و دانشجویان و دانش آموختگان خارج کشور، دریافت کننده پاسخ تاییدیه را، مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انتخاب کنند.

پس از طی فرآیندهای لازم، نتیجه استعلام و تاییدیه تحصیلی از سوی وزارت آموزش و پرورش به دانشگاه‌ها و مرکز خدمات آموزشی ارسال شده و قابل بهره برداری است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.