سه‌شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴

بازدید رئیس دانشگاه از« مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی دهگلان» و« مرکز جامع خدمات سلامت قروه »

بازدید رئیس دانشگاه از« مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی دهگلان» و« مرکز جامع خدمات سلامت قروه »

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با هدف بررسی فرآیند ارائه خدمت به بیماران مبتلا به کرونا، از مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی شهرستان دهگلان بازدید نمود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان و تیم همراه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی دهگلان، در جریان مسائل و مشکلات مربوط به روند کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا و نحوه  ارائه خدمت به مراجعین و بیماران قرارگرفتند.

دکتر فرزین رضاعی رئیس دانشگاه به همراه معاون امور بهداشتی و مدیر روابط عمومی با هدف نظارت بر چگونگی اجرای طرح مقابله با کرونا با عنوان "شهید سردار حاج قاسم سلیمانی" و روند اجرای خدمات در راستای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا از پایگاه‌های مرکز خدمات جامع سلامت شهرستان قروه ، بازدید کردند.

در ادامه رئیس دانشگاه و تیم همراه ضمن بازدید از مرکز ۱۶ ساعته جهت بررسی روند پیشگیری از کرونا و نحوه نمونه‌گیری، با تاکید بر اجرای طرح هر خانه یک پایگاه سلامت در راستای کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا، در جریان مسائل و مشکلات بهداشتی مرکز و شبکه بهداشت این شهرستان قرار گرفتند و نسبت به ارتقای بهبود مراقبت‌های مرتبط با بیماری کرونا و ارائه خدمت مطلوب به مراجعین در قالب طرح هر خانه یک پایگاه سلامت مواردی را عنوان کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.