سه‌شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۹

۲۶ آذرماه، دانشگاه علوم پزشکی کردستان میزبان یازدهمین همایش فصلی انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های کشور خواهد بود

۲۶ آذرماه، دانشگاه علوم پزشکی کردستان میزبان یازدهمین همایش فصلی انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های کشور خواهد بود

رئیس مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت و مدیر گروه اپیدمیولوژی و آمار زیستی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: یازدهمین همایش فصلی انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های کشور به میزبانی سنندج آذرماه برگزار می شود.

به گزارش مفدا کردستان_دکتر قباد مرادی در مورد این همایش اظهار داشت: این همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی کردستان و با همکاری انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های ایران به میزبانی سنندج ۲۶ آذرماه سالجاری برگزار می شود.
وی در مورد محورهای این همایش تصریح کرد:این همایش تحت عنوان کووید۱۹ با موضوعات اپیدمیولوژی و ابعاد پیشگیری، بالین، کنترل، درمان و چالش های بیماری است.وعلاوه بر افتتاح توسط ریاست دانشگاه، در خصوص مدیریت دانشگاهی کووید-۱۹ و چالش‌های آن سخنرانی خواهند کرد.
دبیر علمی این همایش در مورد پانل های این همایش کشوری افزود: این همایش سه پانل دارد. 
که در پانل نخست تحت عنوان بالین، درمان و جداسازی بیماران و پیگیری موارد تماس، چالش ها و پیشنهاداتی برای بهبود خواهد بود و۴سخنران از متخصصان صاحب نظر کشور حضور دارند.
دکتر قباد مرادی در مورد عنوان پانل دوم اذعان داشت:در این پانل پیشگیری، دیده بانی و کنترل کووید۱۹، چالش ها و پیشنهادات خواهد بود و ۷سخنران از متخصصان مرتبط در کشور حضور خواهند داشت.
وی در مورد پانل سوم گفت:عنوان این پانل چالش های مدیریت کووید۱۹ و درس آموخته ها خواهد بود و ۲ سخنران از صاحب نظران کشور در آن سخنرانی خواهند داشت.
دکتر قباد مرادی تصریح کرد:شرکت در این رویداد علمی در خصوص کووید-۱۹ می تواند فرصتی برای آگاه شدن از آخرین وضعیت بیماری،پیشگیری،کنترل و مقابله با آن خواهد بود.همچنین برگزاری آن به صورت مجازی است، و علاقمندان می توانند به چند شیوه و با استفاده از چند زیر ساخت در همایش شرکت کنند که در روزهای آینده اعلام خواهد شد.
گفتنی است ،رئیس این همایش دکتر فرزین رضاعی، دبیر علمی همایش،دکتر قباد مرادی
و دبیر اجرایی دکتر امجد محمدی بلبان آباد هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.