سه‌شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸

با حضور نمایندگان بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛

کرسی آزاد اندیشی با موضوع "جنبش های دانشجویی، اثر گذار یا منفعل؟" برگزار شد

کرسی آزاد اندیشی جنبشهای دانشجویی روز دانشجو-زنجان

به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو، کرسی آزاد اندیشی با موضوع "جنبش های دانشجویی، اثر گذار یا منفعل؟" با حضور نمایندگان انجمن اسلامی و بسیج دانشجویی به صورت مجازی دوشنبه  ۱۷ آذر ماه ساعت ۱۷/۳۰ در سالن همایش‌های بین المللی روزبه برگزار شد.

به گزارش مفدا زنجان، کرسی آزاد اندیشی با موضوع" "جنبش های دانشجویی، اثر گذار یا منفعل؟" بین نمایندگان دو تشکل دانشجویی دانشگاه با حضور تعدد محدودی از دانشجویان با رعایت پروتکلهای بهداشتی و از طریق ۴ صفحه اینستاگرامی بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی، مفدازنجان و خیزش به صورت زنده پخش گردیده و دانشجویان به صورت زنده در جریان دیدگاههای دو طرف مقابل در خصوص جنبشهای دانشجویی قرار گرفتند.

در این کرسی آزاد اندیشی در خصوص مفاهیم و چارچوب جنبشهای دانشجویی از آغاز تا کنون بحث و تبادل نظر شد و در ادامه نمایندگان دو طیف به ایراد نظرات و ایده های خود پرداختند.

سپس دکتر مرادی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با جمع بندی بیانات دانشجویان، از نمایندگان تشکلها به خاطر رعایت ادب و چارچوبهای مناظره  تقدیر و تشکر نموده و اظهار داشت: جهت ارتقای سطح بینش دانشجویی انجام مطالعات بیشتر ضروی به نظر میرسد. همچنین ایشان با تاکید بر محورهای گام چهارم انقلاب از دانشجویان خواست نسبت به بسط و شرح بیشتر گام چهارم اهتمام بیشتری داشته باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.