شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹

سفیر دانشجویی "پویش سهم من" در آبادان خبر داد؛

آغاز به فعالیت "پویش سهم من" در دانشکده علوم پزشکی آبادان

آبادان

میلاد حبیبیان دبیر کانون خیریه "سروش ایزد" و نماینده "پویش‌سهم من" در دانشکده علوم پزشکی آبادان از آغازبه فعالیت رسمی این پویش خبر داد و هدف اصلی این پویش را حمایت از دانشجویان کم بضاعت بیان کرد.

میلاد حبیبیان دبیر کانون خیریه سروش ایزد و نماینده "پویش‌سهم من" در دانشکده علوم پزشکی آبادان درگفت‌وگو با خبرنگارمفدآبادان بیان کرد: پویش سهم من در راستای حمایت از دانشجویان کم بضاعت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور شکل گرفته است.
میلاد حبیبیان سفیر دانشجویی "پویش سهم من"، در مورد اهداف این پویش گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات عدیده‌ی اقتصادی‌که‌با خود به همراه آورده است در جهت کمک و حمایت از دانشجویان بی‌بضاعت پویش سهم من‌تاسیس شده است.
حبیبیان افزود: بررسی وضعیت اجتماعی و اقتصادی دانشجو تخصصی و محرمانه بوده  و این وظیفه مهم بر عهده معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت قرار دارد. انتطار دارم تا همه دانشجویان، اساتید، کارکنان‌وپرسنل زحمت کش و بخصوص کانون ها و تشکل های دانشکده حمایت و کمک خود را از پویش انجام دهند تا بتوانیم دغدغه های دانشجویان نیازمند را کمتر کنیم و در پایان بهترین نتیجه را برای دانشجویان دانشکده خودمان رقم بزنیم.
وی در خصوص چگونگی مشارکت در پویش "سهم من" اظهار داشت: برای شرکت ‌در این پویش خیرین می‌توانند مبلغ مورد نظر را به شماره‌حساب‌ ۴۷۴۸۹۹۸۸۱۲ و با به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۴۰۱۷۸۴۳۷۴ واریز کنند . بعد از واریز از فیش واریزی عکس یا اسکرین شات بگیرند، سپس به سامانه وزارت بهداشت به آدرس http://itmfd.behdasht.gov.ir/page/ehda مراجعه نموده و گزینه‌ی پویش دانشجویی #سهم_من را انتخاب کنند و سپس اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و دانشگاه موردنظر جهت ارسال کمک را تعیین نمایند. مرحله‌ی بعد ارسال عکس فیش واریزی در بخش تعیین شده در پورتال مذکور و تایید گزینه ارسال فرم است.
سفیر پویش "سهم من" در پایان گفت: در شرایط فعلی، بیش از پیش به کمک‌های خیّرین و افرادی که با بزرگ‌منشی و وسعت‌دید همیشه دست‌ یاری به سمت هم‌نوع خویش دراز می‌کنند، نیاز است. به امید روزی که همه‌ی دانشجویان بتوانند بدون دغدغه اقتصادی، تحصیل خودشان را دنبال کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.