شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱

دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی موسوم به «تیتر ۱۲» پذیرای آثار دانشجویان خواهد بود

فراخوان تیتر 12 لارستان

در این جشنواره آثار در پنج بخش آثار برگزیده، نشریات برگزیده، فضای مجازی، بخش ویژه و بخش سرزمین مادری قابل شرکت است.

به گزارش مفدا لارستان؛ جشنواره سراسری نشریات دانشجویی «تیتر ۱۲» با شعار «عینیت در خبر، انصاف در تحلیل و آزادی در بیان» آغاز به کار کرده است. در این جشنواره آثار در پنج بخش آثار برگزیده، نشریات برگزیده، فضای مجازی، بخش ویژه و بخش سرزمین مادری قابل شرکت است. (جزئیات بخش‌های جشنواره در ماده ۵ دستورالعمل ارائه شده است) هر دانشجو می‌تواند در هر یک از رشته‌های بخش آثار و بخش ویژه تا سه اثر را ارسال کند، از این رو شرکت‌کنندگان باید سه اثر از بهترین آثار خود را در جشنواره شرکت دهند. (جزئیات چگونگی ارسال و بارگذاری آثار در ماده ۶ دستورالعمل اجرایی درج شده است)

گفتنی است مدیران مسئولان و دانشجویان صاحب اثر در نشریات دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان می‌توانند با مراجعه به سامانه titrfestival.ir نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار خود با توجه به دستورالعمل اجرایی حداکثر تا ۳۰ دی ماه اقدام کنند.

کلیه نشریات دارای مجوز از کمیته ناظر بر نشریات دانشکده علوم پزشکی لارستان که در فاصله زمانی یکم دی ماه ۱۳۹۷ تا سی ام دی ماه ۱۳۹۹ منتشر شده‌اند و آثاری که در این نشریات انتشار یافته‌اند، امکان شرکت در جشنواره را دارند. دیگر ضوابط و مقررات شرکت در این جشنواره به‌طور کامل در ماده ۹ دستورالعمل اجرایی آورده شده است.

دانلود دستورالعمل اجرایی جشنواره تیتر ۱۲

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.