دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۹

به همت تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه؛

تور مجازی آشنایی با ظرفیت‌های فرهنگی، علمی و ورزشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برای دانشجویان جدیدالورود برگزار شد

کاشان

حسین فریدافشار نماینده تشکل جامعه اسلامی اعلام کرد: دانشجویان نوورود برای آشنایی با دانشگاه علوم پزشکی کاشان از طریق تور مجازی با ظرفیت های دانشگاه، دانشکده ها، معاونت ها و کلیه کانون ها و تشکل های فرهنگی آشنا شدند.

به گزارش مفدا کاشان، نماینده تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه با بیان این خبر گفت: در دانشگاه علوم پزشکی کاشان در استقبال از دانشجویان جدیدالورود از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی هر سال با برپائی غرفه، کانون ها و تشکل های فرهنگی، واحدهای معاونت معرفی می شدند که امسال با توجه به اپیدمی کرونا این برنامه به صورت تور مجازی انجام شد.

فریدافشار در ادامه اظهار کرد: معرفی مکان های دانشگاه، رشته های تحصیلی، دانشکده ها، کانون ها، معرفی تشکل ها، معرفی بخش های آموزشی دانشگاه، معرفی کمیته تحقیقات دانشجویی، آشنایی با امکانات ورزشی دانشگاه، امکانات خوابگاه ها، نحوه ثبت نام وام دانشجویی، معرفی سامانه های نوید، فرادیدو تغذیه، معرفی نهاد رهبری، نشریات فعال دانشگاه، جشنواره های فرهنگی سیمرغ ، قرآنی و ورزشی و.... از جمله موارد کلیدی بود که در این برنامه ها اجرا شد.

این دانشجوی فعال فرهنگی تصریح کرد: یکی از موارد مهم این برنامه حضور مجازی نماینده هایی از معاونت ها، کانون ها و تشکل های فرهنگی و انجمن های علمی بود که ضمن معرفی بخش های خود به سوالات دانشجویان بصورت آنلاین پاسخ می دادند.

وی بر مفید بودن طرح منتورینگ تاکید کرد و گفت: در این طرح رشته های تحصیلی با استفاده از کلیپ و فایل صوتی توسط اساتید و دانشجویان هر رشته معرفی می شد و دانشجویان در خصوص آینده شغلی و علمی رشته خود توجیه شدند و در ادامه با استفاده از فیلم دانشجویان با دانشکده ها و امکانات آن آشنا شدند.

فرید افشار در پایان افزود: انجام این مهم در فضای مجازی با برنامه ریزی و تمهیدات لازم با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی در راستای آشنایی دانشجویان نوورود بوده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.