جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۹

با حضور رئیس دانشکده؛

مرکز آموزش مجازی دانشکده علوم پزشکی شوشتر راه اندازی شد

آموزش مجازی شوشتر

دکتر مجتبی کلانتر رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر با حضور در مجموعه معاونت آموزش، تحقیقات، فرهنگی و دانشجویی به همراه دکتر برات براتی معاون آموزش، تحقیقات، فرهنگی و دانشجویی از مراحل پایانی تکمیل مرکز آموزش مجازی این دانشکده بازدید کرد.

به گزارش مفدا شوشتر ؛ دکتر براتی در رابطه با مراحل پایانی تجهیز و تکمیل این مرکز اظهار داشت:  ویروس منحوس و مخرب کرونا با تمام مشکلات و معضلاتی که برای بشر بوجود آورد، توانست موجی از نوآوری را متناسب با چگونگی تغییر سبک زندگی ایجاد کند و درس های بزرگی را به جامعه مدرن بشری دهد

وی افزود: اپیدمی هایی نظیر سارس که در سال ۲۰۰۳ میلادی موجب رشد تجارت الکترونیکی گردید، هم اکنون نیز کووید-۱۹ منجر به توسعه بستر فضای مجازی گردیده است.

دکتر براتی عنوان کرد: خانواده بزرگ دانشکده علوم پزشکی شوشتر با داشتن ۷۲۰ دانشجو در ۸ رشته در این برهه زمانی عالم گیری کرونا مستلزم فراهم آوردن بستری مناسب جهت دور نماندن از رسالت اصلی دانشگاه‌های علوم پزشکی یعنی امر آموزش بود .  با استعانت از خدای متعال توانستیم مرکز آموزش مجازی را با حمایت های بی شائبه رئیس محترم دانشکده ایجاد نماییم.

در این بازدید، دکتر کلانتر ضمن ابراز رضایت و خداقوت به معاون آموزش، تحقیقات، فرهنگی و دانشجویی و مدیر EDC دانشکده، بر لزوم اتمام به موقع پروژه جهت بهره برداری و افتتاح تأکید کرد.

وی تصریح کرد که اعضاء محترم هیات علمی دانشکده با استفاده از توان و ظرفیت حداکثری این مرکز در بالاتر بردن کیفیت خدمات آموزشی به دانشجویان نهایت بهره را ببرند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.