چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹

اعلام شرایط ثبت نام وام ضروری نیمسال اول وزارت بهداشت دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

اطلاعیه

اداره رفاه دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (چهارشنبه) طی اطلاعیه ای، شرایط ثبت نام وام ضروری نیمسال اول وزارت بهداشت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را اعلام کرد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ در اطلاعیه اداره رفاه دانشجویی دانشگاه آمده است:جهت ثبت نام وام ضروری  نیمسال اول از تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ لغایت ۱۳۹۹/۰۹/۱۰  به سایت students.srd.ir مراجعه نموده و ثبت نام نمایید لازم به ذکر است دانشجویان می بایست موارد ذیل را رعایت نمایند

1.شماره حساب بانک تجارت به نام فرد وام گیرنده  در صورت نداشتن شماره حساب وام حذف می گردد  و جهت ثبت شماره حساب با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۱۸۰۱۶۱ تماس بگیرید.

2. تعهد محضری وزارت بهداشت، در صورت خوابگاهی نبودن از قسمت فرم ها در سامانه بوستان http://boostan.uswr.ac.ir/ دانلود نمایند.

3. یک سال تحصیلی از شروع تحصیل گذشته باشد و فقط یکبار در طول تحصیل می توانند از وام ضروری استفاده نمایند. 

4. دانشجویان مقطع ارشد نباید معوقه و جریمه داشته باشتند در صورت داشتن معوقه از پورتال حذف می گردند  شایان ذکر است وام ضروری به میزان محدود بر اساس اعتبار ابلاغی می باشد در صورتی که تعداد  دانشجویان ثبت نام کننده بیش از اعتبار ابلاغی باشد بر اساس اولویت نیمسال و سال تحصیلی وام ضروری به دانشجویان تعلق می گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.