چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار؛

اولین وبینار هم‌اندیشی مدیریت فرهنگی با سفیران دانشجویی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ برگزار شد

هم اندیشی مدیریت فرهنگی با سفیران دانشجویی سیمرغ/ سبزوار

اولین وبینار هم‌اندیشی سفیران دانشجویی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ با مدیریت فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با هدف تبیین و بررسی آیین‌نامه جشنواره‌، نحوه ثبت‌نام و ثبت اثر برگزار شد.

به گزارش مفدا سبزوار، با آغاز جشنواره فرهنگی سیمرغ و اهمیت حضور پررنگ دانشجویان در این رویداد مهم هنری و همچنین حمایت از سفیران دانشجویی جهت اشاعه و تبلیغ این جشنواره، اولین نشست مدیریت فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه با سفیران دانشجویی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ روز گذشته سه‌شنبه ۲۰ آبان ماه ۹۹ به صورت وبینار برگزار شد.

 اهمیت جشنواره فرهنگی سیمرغ، ارائه آمار از تعداد برگزیدگان دانشگاهی و کشوری، معرفی بخش‌ها و موضوعات جشنواره توسط مهدی سلمانیان مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه در این جلسه بیان شد.

 سلمانیان با اشاره به نقش تاثیرگذار سفیران دانشجویی در جذب و تشویق هنرمندان دانشجو جهت شرکت در این جشنواره مهم وزارت بهداشت اظهار داشت: سفیران دانشگاه با تشکیل و جذب سفیران تخصصی در هر رشته و تشکیل کارگروه‌هایی با عنوان تولید محتوا، پاسخگویی و روابط عمومی اقدام و آغاز بکار نموده‌اند.

سفیران حاضر در نشست پیشنهاداتی برای اطلاع رسانی بیشتر و معرفی بخش‌ها و رشته‌های جشنواره و جذب بیشتر هنرمندان برای حضور در جشنواره بخصوص اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه همچنین ساخت تیزر و کلیپ کوتاه برای معرفی بخش‌های جشنواره به همراه معرفی رابطین همان بخش، معرفی آثار منتخب کشوری در سال‌های گذشته به عنوان نمونه کار را ارائه داده و خواستار برگزاری وبینار آموزشی برای عموم دانشجویان و توجه بیشتر به جذب دانشجویان ورودی جدید شدند.

شایان ذکر است براساس فراخوان جشنواره فرهنگی هنری وزارت بهداشت، مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار به یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ از ۱۵ مهرماه تا اول دی ماه ۱۳۹۹ خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.