پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴

برگزاری چهار دهمین جلسه ستاد فعالیت های جهادی

برگزاری چهار دهمین جلسه ستاد فعالیت های جهادی

به منظور ساماندهی نیروهای جهادی،جلسه قرارگاه جهادی شهید سلیمانی در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا البرز،پیرو برگزاری سیزدهمین جلسه ستاد فعالیتهای جهادی و تصویب تشکیل قرارگاه جهادی در روز یکشنبه ۱۱ آبان ماه سالجاری، چهاردهمین جلسه ستاد فعالیتهای جهادی با حضور معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه، روسای بسیج جامعه پزشکی بسیج دانشجویی استان البرز، بسیج سازندگی استان در روز دوشنبه ۱۲ آبان با موضوع بررسی برنامه ها و اقدامات قرار گاه جهادی برگزارشد. 

در این نشست خانم دکتر دهقان معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی البز، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ورود مجدد نیروهای داوطلب و جوانان مخلص برای مبارزه با کرونا و لزوم سازماندهی این نیروها تاکید کرد و هدف از تشکیل قرارگاه جهادی شهید سلیمانی را تحقق این امر و همیاری کادر درمان در مبارزه با ویروس کرونا توصیف کرد.

در ادامه این نشست دکتر جمال محمدی رئیس جامعه پزشکی، ضمن اشاره به اهمیت ساماندهی نیروهای جهادی، به بررسی راهکارهای لازم جهت تحقق این امر پرداخت. 

لازم به ذکر است صدور شناسنامه برای همیاران سلامت، اختصاص نقاهتگاه مستقل برای نیروهای جهادی مشکوک به ابتلاء، صدور شناسنامه برای ایستگاه های سلامت جهادگونه، استفاده از نخبگان بسیجی برای پژوهش در زمینه ویروس کرونا، گندزدایی منازل بیماران کرونایی، از جمله مباحثی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.