دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

در جلسه مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه با دبیران کانون‌های دانشجویی مطرح شد:

برنامه‌ریزی "شب‌های فرهنگ" در دانشگاه با موضوعات شعر و ادب، سخنرانی، موسیقی و فیلم

مازندران/ نشست دبیران کانوها

مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه: در هر ماه یک ویژه برنامه با موضوعات مختلف شعر، متون ادبی، موسیقی، سخنرانی و فیلم مستند تهیه شود

به گزارش مفدا مازندران، جلسه مدیر فرهنگی و فوق برنامه با دبیران کانون‌های دانشجویی شعر و ادب قاصدک، موسیقی سرنا و کتابخوانی ارغوان، در تاریخ ۱۲ آبان ۹۹ در سالن جلسات مدیریت فرهنگی دانشگاه تشکیل شد.

در این جلسه که با حضور دکتر امیرسعید حسینی مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، رئیس اداره فوق برنامه و کارشناسان با دبیران کانون‌های دانشجویی شعر و ادب، موسیقی و کتابخوانی برگزار شد، دکتر حسینی مدیر فرهنگی دانشگاه ضمن بیان لزوم تهیه برنامه‌های فرهنگی، ادبی برای دانشجویان، خواستار همکاری کامل آنان در  برنامه‌ریزی و برگزاری ویژه برنامه‌هایی با موضوعات مختلف شعر، متون ادبی، موسیقی، سخنرانی و فیلم مستند تحت عنوان "شب‌های فرهنگ" در قالب‌های مختلف مثل شب حافظ ، شب نیما و ... شد.

پس از بحث و تبادل نظر با دبیران کانون‌ها مقرر شد کانون‌های فرهنگی و هنری تهیه یک ویژه برنامه با موضوعات مختلف شعر، متون ادبی، موسیقی، سخنرانی و فیلم مستند را در فعالیت‌های ماهانه خود داشته باشند. همچنین شکل و فرم برنامه ظرف مدت یک هفته توسط دبیران کانون‌های شعر و ادب، موسیقی و کتابخوانی آماده و با هماهنگی دبیرکل کانون‌ها به اداره فوق برنامه تحویل داده شود و اولویت دعوت مهمانان مدعو این برنامه‌ها از استان مازندران باشد .

لازم به ذکر است: هر برنامه ضبط و به صورت مجازی در دسترس تمامی دانشجویان قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.