شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۹

ثبت نام در خانه طراحان مفدا تربت حیدریه آغاز شد

خانه طرحان

مدیر مفدا دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از ثبت نام و شروع به کار خانه طراحان سرویس چند رسانه ای این شعبه دانشگاهی با هدف تسهیل و یکپارچه سازی فعالیت های گرافیکی خبر داد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، مدیر مفدا دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از ثبت نام و شروع به کار خانه طراحان سرویس چند رسانه ای این شعبه دانشگاهی با هدف تسهیل و یکپارچه سازی فعالیت های گرافیکی خبر داد.

"محمدرضا صباغی" با اعلام خبر فوق گفت: در گذشته یکی از دغدغه های دانشجویان بویژه در حوزه طراحی نشریات فعالیت های گرافیکی بوده و حال یکی از زیر سرویس های چند رسانه ای مفدا، گرافیک می باشد که به دنبال آن هستیم در همین راستا خانه طراحان را راه اندازی نماییم و از کلیه دانشجویان توانمند دعوت به همکاری نماییم؛ همچنین دوره های آموزشی را از مقدماتی تا پیشرفته در حوزه چند رسانه ای با بهره گیری از توان دانشجویان با مهارت بیشتر در نظر گرفته ایم تا در آینده ای نزدیک شاهد افزایش کیفی و کمی امور این حوزه باشیم.

وی ادامه داد: دوره های آموزشی برای آنکه خروجی بهتری را داشته باشند مستلزم تمرین و تکرار مستمر است و بارزترین ویژگی در خانه طراحان وجود پروژه های متنوع، با اولویت های اجرایی  مناسب می باشد، حال ثبت نام کنندگان بعد از ارائه سوابق کاری، توانمندی و علاقه به چندین گروه آموزشی و اجرایی تقسیم خواهند شد. دانشجویان می توانند جهت ثبت نام به شناسه تلگرامی فرحان عسگریfaarhaaan@ نهایتا تا روز چهار شنبه ۱۴ آبان ماه مراجعه نمایند.

صباغی با اشاره به دیگر طرح های فوق برنامه مجازی سرویس ها مفدا دانشگاه اظهار داشت: در حال حاضر و طی جلسات مجازی که به صورت مجزا با هریک از سرویس های مفدا دانشگاه داشته ایم چهار طرح کلام مولا، دارونما، با تکنولوژی آسون تر زندگی کن،  دانستنی های دنیای ورزش به ترتیب توسط سرویس های فرهنگی، چند رسانه ای و تربیت بدنی در حال اجرا می باشد.

او با تشریح چهار طرح مذکور ادامه داد: در طرح "کلام مولا" روزانه به حکمت های نهج البلاغه می پردازیم که تا کنون ۷۰ پوستر تولید شده است تا روز به روز ارزش این اثر بیشتر درک نماییم؛ از سویی دیگر در طرح "دارو نما" هر شب مطالب روانشناسی منتشر می شود تا به نوعی به سلامت روان مخاطبان کمک به سزایی کرده باشیم، همچنین در طرح "با تکنولوژی آسون تر زندگی کن" به ارائه بروزترین اخبار تکنولوژی و فناوری می پردازیم که تاکنون ۴ کلیپ و ۱۸ پوستر تهیه و تولید گردیده و در طرح "دانستنی های دنیای ورزش" در روزهای زوج به انتشار سوالات ورزشی و سلامت بصورت آزمون در درگاه تلگرامی مفدا دانشگاه پرداخته می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.