چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱

دو عضو جدید کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی قم انتخاب شدند

ناظر بر نشریات/قم

محمدرضا عزیزخانی و محمد هادی مفتاح طی ششمین نشست کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی قم به عنوان اعضای دانشجویی جدید این کمیته انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا از قم، ششمین نشست کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی قم صبح روز گذشته در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی تشکیل شد.
در این نشست روند انتخابات اعضای دانشجویی کمیته ناظر بر نشریات مورد بررسی و موافقت اکثریت اعضا قرار گرفت و محمدرضا عزیزخانی و محمد هادی مفتاح به عنوان اعضای دانشجویی جدید کمیته ناظر بر نشریات معرفی شدند.
درخواست تغییر سردبیر نشریه نبض هنر و تایید الهام علیرضایی و تغییر سردبیر نشریه یار مهربان و تایید ریحانه محسنی و تایید نشریه علمی امگا ۳ونیم با  مدیرمسئولی  محمدامین شبانی و سردبیری آقای حسینی از جمله مصوبات این نشست بوده است.
همچنین به پیشنهاد محمودیان مدیر فرهنگی دانشگاه مصوب شد تقدیر و رتبه بندی از نشریات برتر دانشگاه به صورت یک آئین نامه داخلی و در قالب جشنواره سالانه تنظیم و اجرا گردد که در جلسه بعدی در مورد جزئیات این طرح تصمیم گیری خواهد شد.
 اعضای کمیته ناظر بر نشریات و همچنین نشریات داروگ ، vip ، فالق ، روشنا ، مغناطیس، باران ، یار مهربان ، دانش سلامت و دین و ماهنامه خبری مفدا به عنوان  نشریات فعال دانشگاه که در سال ۹۸ و ۹۹ منتشر شده‌اند مورد تقدیر معاون فرهنگی و دانشجویی قرار گرفتند.
انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.