چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

دبیرخانه نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد؛

نتایج نهایی انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی

انتخابات کمیته ناظر

به دلیل تساوی تعداد آرای نفرات سوم و چهارم، این انتخابات جهت تعیین عضو علی‌البدل به دور دوم کشیده شد.

به گزارش مفدامشهد، انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاه علوم پزشکی پیش از این در روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه برگزار شده بود و اعضای اصلی این انتخابات که حائز بیشترین تعداد آراء شده بودند، مشخص و معرفی شدند. با این وجود به دلیل تساوی تعداد آرای نفرات سوم و چهارم، این انتخابات جهت تعیین عضو علی‌البدل به دور دوم کشیده شد که بنا بود این انتخابات به صورت غیر حضوری برگزار گردد اما پیش از برگزاری انتخابات یکی از کاندیداها از ادامه رقابت انصراف داد و با این حساب مهلا اشرفی به عنوان عضو علی‌البدل کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی مشهد تعیین شد. وی مدیرمسئولی نشریه مستقل مشترک موردنظر را بر عهده دارد.

آقایان محمد شکوهی مدیرمسئول نشریه «کیمیاگر» و آقای مهدی یغمایی مدیرمسئول نشریه «حاوی» اعضای اصلی کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه در دوره جدید هستند.

لازم به توضیح است سه نفر از نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی در ترکیب کمیته ناظر حضور دارند که دو نفر از آنها به عنوان عضو اصلی و یک نفر عضو علی البدل خواهد بود و از طریق برگزاری انتخابات سالانه مشخص می‌شوند. صدور مجوز انتشار، نظارت بر عملکرد نشریات و رسیدگی به تخلفات و شکایات احتمالی از مهمترین وظایف این کمیته است.

خبرنگار: لیلا حاجی زاده

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.