چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹

برگزاری جلسه مشترک مدیران تربیت بدنی و مدیران دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور

وبینار مدیران تربیت بدنی

در جلسه ای که صبح سه شنبه ۲۹ مهرماه به صورت ویدئو کنفرانس و با شرکت مدیران تربیت بدنی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور به میزبانی وزارت بهداشت برگزار گردید، در خصوص برنامه های پیش رو در حوزه های دانشجویی و تربیت بدنی بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا اصفهان، مهندس خداینده لو، مدیر دانشجویی وزارت متبوع هدف از برگزاری این جلسه را تبادل نظر فی‌مابین مسائل مشترک بخش های دانشجویی و تربیت بدنی دانست و خواستار توجه مدیران تربیت بدنی به ورزش دانشجویان در شرایط فعلی کرونا شد.

در ادامه مهدی مقدم منش، رئیس اداره ورزش های قهرمانی وزارت بهداشت ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و قدردانی از زحمات تمامی مدیران تربیت بدنی دانشگاه ها، عنوان داشت دستورالعمل چگونگی بازگشایی اماکن ورزشی همراه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی ویژه فضاهای ورزشی به زودی از طریق وزارتخانه ارسال خواهد شد.

وی افزود: دانشگاه‌ها فعلاً می بایست به برگزاری مسابقات به صورت مجازی روی آورده و برنامه‌هایی جهت شادی و نشاط دانشجویان داشته باشند. همینطور برگزاری کارگاه های علمی ورزشی از فعالیت هایی است که وزارتخانه و دانشگاه ها در این ایام می‌توانند برای دانشجویان و پرسنل خود در نظر بگیرند.

لازم به ذکر است سامانه رصد ویژه فعالیت های حوزه دانشجویی که قرار است از نیمه آبان ماه در بخش تربیت بدنی نیز فعال گردد، توسط کارشناسان مربوطه آموزش داده شد تا اطلاعات کامل ورزشی در حوزه دانشجویان بر روی این سامانه قرار گیرد.

در این وبینار  رئیس اداره تربیت بدنی و مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان حضور داشتند.

گزارش تصویری این وبینار:

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.