سه‌شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱

از سوی مفدا شاهرود؛

مسابقه عکاسی "پاییز شو" برگزار می‌شود

پوستر مسابقه عکاسی شاهرود

فراخوان برگزاری دومین مسابقه عکاسی مفدا شاهرود درسال جاری و با هدف ثبت لحظه ها و منظره های زیبای فصل پاییز با عنوان "پاییز شو" منتشر شد.

به گزارش مفدا شاهرود، این مسابقه برای نخستین بار در ۲ بخش دانشجویان و همچنین اساتید و کارکنان برگزار می‌شود. شرکت کنندگان می‌توانند با ثبت منظره‌های پاییزی با دوربین عکاسی و یا گوشی تلفن همراه خود در این رقابت حضور یابند.

این مسابقه شامل ۲ مرحله است به این شکل که در مرحله نخست تصاویر دریافتی داوری شده و تعدادی از آن ها به مرحله بعد راه پیدا می کنند. سپس در مرحله دوم تصاویر برتر بر اساس رأی اعضای کانال مفدا شاهرود انتخاب می‌شوند.

گفتنی است هریک از افراد می‌توانند حداکثر ۲ عکس برای شرکت در مسابقه ارسال کنند اما درنهایت پس از داوری از هر شرکت کننده تنها یک اثر به مرحله دوم راه می یابد. همچنین رقابت در ۲ بخش دانشجویان و کارکنان به صورت مجزا پیگیری می‌شود.

علاقمندان می‌توانند آثار خود را برای حضور در بخش دانشجویان به همراه نام و نام خانوادگی و رشته تحصیلی با #دانشجویی و در بخش اساتید و کارکنان به همراه نام و سمت با #دانشگاهی به @PaeizshoBot ارسال کنند.

آخرین مهلت شرکت در مسابقه جمعه هفتم آذر است.

مفدا شاهرود بهار امسال نیز به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان مسابقه عکاسی "لحظات اردیبهشتی" در دو محور با موضوع "آزاد" و "حال و هوای ماه مبارک رمضان" را با رقابت ۵۵ اثر از ۴۲ شرکت کننده برگزار کرده بود.